Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt más is aki imádja a...

Van itt más is aki imádja a fizikát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam és imádom még mindig, csak szar tanáraim voltak belőle. 7-8 között egy arrogáns, harcias kiállású nő volt, 9-10.-ig pedig egy személyeskedő, hegyi beszédeket skandáló, rossz előadó képességgel rendelkező férfi volt. De egyébként ha választanom kellene az 5 természettudományi tantárgy közül, én is egyből a fizika mellett szavaznék. Igazából alkalmazom is mondhatni, mert esténként kint dolgozok a műhelyben és a projektjeimhez minden fizikai (de időnként kémiai) ismereteimre szükségem van.
2020. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már többször volt. Igen én szeretem nagyon.
2020. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellett volna venned Oroszhoz a kvantummechanikát. Egyből máshogy gondolnád. :D
2020. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Én is szeretem, bár én az alternatív fizikát kutatom, az sokkal érdekesebb.
2020. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem a BMEre járok,de majd benézek egy előadására,kíváncsi lettem.
2020. nov. 24. 01:50
 6/22 anonim ***** válasza:

#2

"Ez a kérdés már többször volt."


de hiszen ez a gyakori kérdések pont hu :D

2020. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Wadmalac ***** válasza:

Iskolában mindig is szerettem, szerencsére én jó és nem túl rossz tanárokat kaptam sorozatosan.

Az imádom túlzás lenne, de továbbra is nagyon érdekel.

Bár a modern fizika sok területen túlhaladja a tudásom és esetlegesen a képességeimet is, érdeklődve figyelek minden új infót.

2020. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én útálom. Unalmas, száraz, semmi retély benne...
2020. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%

Itt mindenki utálja, csak azért járunk a tudomány fórumba hogy utálkozzunk a fizikán.

Egyébként világ életemben borzalmas voltam fizikából, utálom a számításokat, képleteket stb... Mégis szerettem valamilyen furcsa oknál fogva. Középsuliban mindenki kimondottan utálta a fizikát, mindenki humán beállítottságú volt nálunk, az osztályban én voltam az egyetlen, aki kifejezetten jobban szerettem a matekot, fizikát, kémiát, mint a törit, irodalmat, nyelvtant stb... Teljesen hülye voltam belőlük, de akkor is. Tanártól függetlenül, a gondolkodásom annyira materialista központú volt, hogy ezek mellett teljesen másodrangúnak tartottam a többi dolgot. A hittan még derrogált is, olyan szinten leszartam, hogy éppen nem aludtam alatta direktben. De mindenki más is szóval ezzel nem is voltam egyedül. (református suli volt)

2020. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az elektromosság az isten. A többi meg a másik oldal (tán a fénytan meg a zatom nem). :D Egyszer kaptam egy kegyelemkettest valami hőtanos tárgyból, a néni beírta, majd átlapozta az indexemet, látta, hogy villamos tárgyakból csupa ötös meg pár négyes van, nagyon vörös lett a feje, majdnem hozzám vágta a leckekönyvet. :D
2020. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!