Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A dinoszauruszok intelligens...

A dinoszauruszok intelligens lények voltak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 22:26
1 2 3
 21/29 A nagy Levin ***** válasza:
#17 kérdező! A reptiliánus is lehetne tudományos téma, ha lennének mr-rel, röntgennel, esetleg boncolással stb. vizsgálható példányok. De tudtommal ilyesmivel még senki sem találkozott. Sőt maradványokkal sem.
2020. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

20


Rengeteg olyan fennmaradt írás van amely a ezekről a lényekről tanúskodik. Most nyilván mindet figyelmen kívül lehet hagyni.

2020. nov. 30. 18:58
 23/29 A nagy Levin ***** válasza:

Rendben. Linkelnél ide egy- két hiteles(!) forrást?

(Az UFO magazin és társai nem számítanak annak).

2020. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23


Nem korabeli írások. Ősi írások, krónikások feljegyxései, mitológiai lények.

2020. nov. 30. 19:25
 25/29 anonim ***** válasza:
48%

Akkor pedig vallási téma.

Ezen az oldalon az EZOTÉRIA/természetfeletti lények kategóriát ajánlom.

Még mindig nem tudományos.


Megtennéd, hogy nem hozod ide ezt a mocskot a tudományra?

Lehet, hogy téged nem érdekel, ha hülyének néznek, viszont itt mindenki elhányja magát tőle.

Köszönjük.

2020. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

xD Azért itt a tudományban is van néhány ideggyenge.

Én megértem a kérdezőt, sajna az ezotéria már tele van trollokkal és nem lehet ott semmiről sem beszélgetni.

2020. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26


Így van, a tudomány részleg is tud fura lenni :) Itt is vannak fanatikusok, vaskalaposok stb akik ugyanazt szajkózzák amit olvastak néhány helyes és képtelen önálló gondolatokra.

2020. nov. 30. 20:29
 28/29 anonim ***** válasza:

Megérteni én is megértem a kérdezőt: tudományos hírnévre vágyik. Arra, hogy tanult, képzett emberek foglalkozzanak vele.

Ezért aztán - mivel tudományos témában képtelen kitűnni - ezósat hoz, és azt erőlteti bármi áron.

Csak ez undorító.

Ő meg egy parazita, mert a helyzeten élősködik.

2020. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én bevallom őszintén neked, nagyapám született 1922-ben, és mesélte, beszélt hozzá egy dinó. Ez a háborús körülmények között történt, a németek egyik ilyen tudósa reptilános volt, kiválóan beszélte az oroszt, de nem szerette a kocsonyát. Nagyapó ódákat zengett róla, például lőgyakorlatot is tartott, Csengettyű volt a neve. Unalomig mesélte, ám egy napon levitt a pincébe és bemutatott neki, nem kicsit lepődtem meg. Azt mondta " drasz kútye Ist der Krieg vorbei?" (Vége a háborúnak?) Nagyon félt szegény, pedig már több, mint 50 éve vége a háborúnak. Aztán paradicsom levest akart, de január volt. Igen már meghalt augusztuban, de csak a paradicsom leves után. Igen, ez német technológia, ez a replitán.
2020. dec. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!