Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Globális felmelegedés és...

Globális felmelegedés és világjárványok?

Figyelt kérdés

Érdekes összefüggés lehet ez az első elolvasásra,de szerintem könnyen ki lehet ezt következtetni.

Szóval van ez a globális felmelegedés. Ennek hatására az Északi sarkon,Szibériában és a Déli-sarkon is rohamosan olvadnak a jegek.

De ezek az olvadó jegek nagyon nem tiszták,ugyanis szerintem ezek rengeteg vírust tartalmazhatnak.

Asszem Szibériéban figyeltek fel egy új vírusra,de ez nem biztos.


A lényeg az,hogy szerintem az olvadó jegyek lévén sok vírus indulhat útjára. Amik pedig világjárványokat is okozhatnak.


Helyes ez a következtetés?



2020. dec. 24. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Igen, volt róla szó, hogy olyan járványok indulhatnak útjára, amiket már rég elfeledett az emberiség.
2020. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

1: ez ugye egészségi kérdés.

2: pont a vírusoknál ez inkább rossz nekik. Az a vírus hatékony, amelyik jobban alkalmazkodott a gazdájához.

3: volt már a kérdés.

2020. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!