Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Érnek valamit hobbi célra...

Érnek valamit hobbi célra ezek az eszközök? Kémcsövek, üvegcsövek, hajlított üvegcsövek, lombikok, kút-modell, stb.

Figyelt kérdés
Egy kémiatanár rokonomtól örököltem őket. Ha érnek valamit, akkor felrakom valami netes oldalra, ha semmit sem érnek, akkor megy az üveghulladékba. Újak, nem voltak még használva.
2020. dec. 27. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érnek.
2020. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy érnek!

Add el őket, DE előbb keresd meg a megfelelő célközönséget!!!


Én teljes vasút modellezést örököltem.

Számomra totál értéktelen dolog volt.

Én is arra gondoltam, hogy kidobálok mindent, de aztán az egyik hozzáértő ismerősöm keresett olyan csoportot az interneten, akik ezzel foglalkoznak, és segített beárazni a dolgokat.

Mivel engem nem érdekelt, és inkább a pénzre volt szükségem, az általa javasoltakhoz képest féláron hírdettem meg a cuccokat.

Egy hét alatt mindent eladtam, és kb. másfél milló forint jött össze abból amit először ki akartam dobálni :)

2020. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A sima kémcsövek, főzőpoharak, egyszerű lombikok nem érnek sokat.

[link]

Ezek kb. reális árak. Persze a készlet méretétől is függ, de max pár tízezer forint lehet.

Ami sokat ér: csiszolatos üvegeszközök, és egyedi üvegeszközök, desztilláló szett, és mindenféle üveg feltétek, csapok, ilyenek.

[link]

[link]


Egy ilyen oldal segítségével, amiket belinkleltem, be tudod árazni az eszközöket. Nagyon egyszerű szabály, minél bonyolultabb alakja van, annál drágább.

2020. dec. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!