Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » David Attenborough a világról...

David Attenborough a világról és a természetről alkotott nézeteivel, véleményeivel mennyire értetek egyet?

Figyelt kérdés

Én szerintem nagyon okos és intelligens emberről van szó és én többé kevésbé, de sok mindenben egyetértek vele.

Szerintem egy koponya az a fickó.

Ahogy elmagyarázza a dolgokat az egyenesen káprázatos és zseniális.



2021. jan. 9. 20:26
 1/8 Mojjo ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy mindenki zsigerből vágja, mik ezek a nézetek, amikre gondolsz - pláne mely pontjaival nem értesz egyet -, de ha kicsit konkretizálsz, biztos kapsz releváns válaszokat :)
2021. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Chm8mqu_Qj4&t=2s


Ez az egyik. Penge ez a manusz.

2021. jan. 9. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pesszimista, de sajnos reális jövőképet ír le, ha erre gondolsz.

[link]

De nem ő az egyetlen, szóval nem igazán értem, miben tűnik ki a többi kutató közül. Nagy koponya, de nem az egyetlen.

2021. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mojjo ***** válasza:
100%

@2: Bizony, én is szeretem. Valamikor a 90-es évek legelején az "A természet csodái" kiadványokból ismerkedtem meg vele is, meg a körülöttünk lévő élővilág szépségeivel. Igen nagy hatással volt rám, arra, hogyan nézek a világra, a természetre :)


Amit linkeltél, azokkal a gondolatokkal teljesen egyetértek. Szép, tiszta magyarázat.

2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is kedvelem.

Anno a Discovery vagy a BBC jóvoltából, leadták az okos cápákat és egy cápának "álcázott" gép, a robotcápa filmezte le őket a környezetükben.

Ez az alkotás tetszett tőle a legjobban, de a többi számos sikereket elért dokumentumfilmjeivel sincs szégyenkezni valója.

2021. jan. 9. 21:04
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt is van:


[link]


Rövid, velős, tömör, de lényegre törő.

Egyik idézet tőle amit kerestem, de szerencsére megtaláltam.

Ráadásul ez egy valós és szinte mindenkit, fenyegető veszély.

2021. jan. 9. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Abban egyetértek, hogy szétcsesszük a bolygót.

Abban nem értek egyet, hogy bármit is kéne tennünk ez ellen, én bírom, hogy szétcsesszük a bolygót, szerintem tök jó lenne egy Mad Max szerű világban élni, úgyhogy inkább rá kéne kapcsolni a környezetrombolásra, még mielőtt kiöregszek.

2021. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Nem tudom ki volt még ekkora hatással az emberekre a témában.
2021. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!