Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kevésbé fejlett állatok, amik...

Kevésbé fejlett állatok, amik nagyobb regenerációs képességgel rendelkeznek pl: laposférgek hogyan/miért halnak meg?

Figyelt kérdés
Az öregedés hogy nyílvánul meg?
2021. febr. 3. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon jó kérdés, nem tudom, de engem is érdekel.
2021. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem is oregszenek ugy, mint mi, betegsegtol, ehhalaltol, stb ok is ugyanugy elpusztulnak.
2021. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
86%

Betegségek, paraziták, ragadozók, környezeti okok, balesetek.


Az öregedés, ha van, hasonló, mint nálunk.

2021. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Valami megeszi őket. És itt valami alatt nem feltétlenül nagyobb lényre kell gondolni, lehet az gomba, baktérium okozta betegség, parazita is.
2021. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
82%

Érdekességként.


[link]

2021. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Szeretnél örökké élni, mi?Sajnálom, de ez azért nem lehetséges, mert bármit is teszünk meg lehet ölni mindenkit valahogyan.


Viszont az reális célnak látom, hogy meghosszabbítauk az élettartamunkat 100 évre,de ez már csak az én kitalációm

kszal lehet soha nem lesz ilyen.


Viszont meggyőződésem, hogyha rendszeresen jársz orvoshoz kivizsgáltatni magad(idősebb koroodban) simán meglehet akadályozni, hogy valami iszkémiás vagy egyéb betegséged kialakuljon és meg lehet nyújtani az élettartamod 75-80 évre.

2021. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!