Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A HF - HCl - HBr - HI sorrendb...

A HF - HCl - HBr - HI sorrendben nő a saverősség holott a kötés polaritása csökken az EN különbséget figyelembevéve. Miért?

Figyelt kérdés
Ne a hagyományos

2021. febr. 20. 18:56
1 2
 1/20 Silber ***** válasza:
Felteszem a kérdés inkább vizsgáztatás, így megvárom a többiek válaszait.
2021. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Így van Silber barátom.
2021. febr. 20. 19:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert az anion mérete a flouridtól a jodid irányába egyre nagyobb?
2021. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 jó irány, de alapovetően nem válasz.
2021. febr. 23. 13:54
 5/20 A kérdező kommentje:

ne már ez felvételi kérdés basszus nem igaz hogy nem tudtok válaszolni rá hol vannak a holdszakértők és az univerzum tudósok akik hatvankilencben lerakták golfozni nihilt és társait aminek golflabdáját most találtak meg 50 év után...

egyetemre készülő meg nem tudja értelmezni a kémiai kötés fogalmát és annak energetikai viszonyait...röhej

2021. febr. 23. 20:03
 6/20 Mojjo ***** válasza:
94%

Nagyon aranyos, ahogy így szenvedsz a saját hülyeségeden :)

Csak, hogy értsd, ahhoz, hogy valaki megválaszoljon - helyesen - egy kérdést itt a GYK-n, 4 azaz négy dolognak kell egyszerre teljesülnie:

1, Észrevegye a kérdést

2, Tudja a választ

3, Legyen ideje válaszolni

4, Legyen kedve válaszolni


Ez a "vizsgáztatás" azért nem jó módszertanilag, mert nem tudod megállapítani, a négyből melyik pontok nem teljesültek. Értem én, hogy azt hiszed, biztos a kettes lesz az, és nem érted, hogy ez nem így működik és nem vagy képes átlátni ezt a hűde bonyolult helyzetet, de hát... magát természettumányos gondolkodású embernek tartó valakitől ez nagyon ciki, és totál öngól. Ezt már pedzegettem egy másik "vizsgakérdésed" alatt. Tudod, amit szintén kiemelgettél, aztán magasról tettél rá, miután megjött a helyes válasz.


Arról nem is beszélve, hogy még ha csak a kettes pont létezne is itt a GYK-n, akkor is legalább addig eljuthatnál, hogy nem olyan vizsgakérdést írsz ki, ami 2 másodperc alatt kigooglezhető.... Aki azt sem tudja, miről van szó, az is lefordítja neked az első angol nyelvű találatot erre a kérdésre, és ennyi. Azt sem kell tudnia, mi az a saverősség meg EN.


Szóval grat, csak így tovább! Azért alkalom adtán gondold át, mi is a "röhej" itt tulajdonképpen.

2021. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek erőlködsz ellenem mert úgy tűnik a kérdést nem válaszoltad meg Mojjo szutyok, semmi tudományos nincs benned inkább hadjáratnak tűnik aválaszod de ellenem nem győzhetsz. Már akkor elbuktad amikor az első betűt leütötted a billentyűn... XXXD

Ezt a férget félretéve továbbra is várom a választ a kérdésre.

2021. febr. 24. 10:24
 8/20 Mojjo ***** válasza:
92%

@7: Valamiért úgy gondoltam, hogy a #6-ban leírt apró módszertani gondokat meg fogod tudni érteni, ha már magadtól nem jöttél rá. Szomorúan látom, hogy ennyi sem megy - bár gondolom, a nevem rátett pár lapáttal, hogy ne értsd meg a mondanivalóm :)

Amúgy ne legyenek illúzióid, saját magad ellen folytatsz hadjáratot, méghozzá igen eredményesen. Többek között itt is és most is, de még sokkal jobban n+1 másik topicban. Én maximum kicsit besegítek itt-ott - nem fáradtság, szívesen teszem.

De egyébként ilyen erőltetett visszavágási próbálkozások helyett dönthetnél úgy - és rengeteg esetben már régebben is dönthettél volna úgy -, hogy inkább összeszeded magad, hallgatsz a kritikákra, olyan témákban, amikhez nem értesz, de aktívan trollkodsz, inkább nem szólalsz meg, plusz ha érdekel a téma, tanulsz a trollkodás helyett.

Ilyen egyszerű dolgokat meg, amit pl itt említettem, simán megpróbálsz agyilag feldolgozni. Hidd el, sokkal jobban becsülne mindenki érte. A te döntésed...

2021. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8 még mindig nem tudtál válaszolni

az ilyen provokatív szarháziak miatt fognak megint törölni innen már látom

miért nem tudod befogni a pofádat ha tudományosan kevés vagy?

a legkönnyebb beleszarni valaki kérdésébe mert még vannak itt akik tanulni akarnak tőlem és a mod engem fog kirakni mert te szarházi kötekedésre adtad a g.eci fejedet és feldühítesz

ha belinkelném ide összes tudományos válaszomat elsírnád magad szégyenedben.

2021. febr. 24. 14:48
 10/20 Mojjo ***** válasza:
100%

@9: Tudom, hogy vannak nagyon jó tudományos válaszaid. Én magam is felpontoztam kismilliót. Pont ez a bosszantó. Én alapvetően - kapaszkodj meg! - elismerem és becsülöm a tudásod és úgy látom, hogy képes lennél egy pozitív, a fórum színvonalát előrevivő valaki lenni. Ha a hasznos válaszokva fektetnél időt és energiát a trollkodásaid, konteós agymenéseid, meg magamutogató melldöngetéseid helyett. Meg egyébként az ilyen tök értelmetlen és bocsi, de több okból is bénácska vizsgáztatások helyett. Pont ezért vagy te az egyetlen GYK-s házi troll, akit néha megörvendeztetek egy kis piszkálással. A tudatlan, semmire nem jó trollok nem érdekelnek.


Fanyulat kitiltották? Azt hittem, önként léptél le akkor. Kéthetente közölted anno, hogy lelépsz :)

2021. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!