Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az egész vírusügyi korlátozáso...

Az egész vírusügyi korlátozásokat saját magának köszönheti az igénytelen emberiség?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem el futárkodni, több ezer címem volt már, rengeteg készpénz fordul meg nálam. Nyáron végigutaztam egy olyan országot, ami elvileg az egyik legfertőzöttebb volt. Ősszel egy hozzátartozóm is covidos lett akivel együtt élek. Most pedig vettem egy tesztet, ami kimutatta, hogy észrevétlenül sem ment át rajtam..

Így a véleményem az, hogy az egész vírus a korlátozásokkal együtt azért létezik ilyen szinten, mert az átlagember buta, igénytelen és nemtörődöm magával és a környezetével. Ez a kérdés nem provokáció, hanem a véleményem, bármi ellenvetést szívesen elolvasok.


2021. márc. 4. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, de azt el tudom képzelni, hogy van olyan, aki nem kapja el, egyik barátnőm párja sem kapta el, pedig hetekig beteg volt a barátnőm és otthon nem hordott maszkot. Van olyan aki a hiv-et nem kapja el, pedig nem használnak gumit és hiv fertőzött a partner.
2021. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
A levegőben repkedő vírust nem tudod elkerülni, vagy benyeled vagy nem. Mákod volt, ennyi az egész.
2021. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Mojjo ***** válasza:
76%

"Most pedig vettem egy tesztet, ami kimutatta, hogy észrevétlenül sem ment át rajtam.."


Ezt semmilyen teszt nem tudja kimutatni. Azt tudja kimutatni, ha átment rajtad észrevétlenül. Ha negatív ez a teszt, az nem jelenti azt, hogy nem tette, csak azt, hogy már nincs elég kimutatható immunglobulin a szervezetedben - aztán azelőtt vagy volt, vagy nem.

2021. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Egészségesen élsz, van elég D vitamin+cink a szervezetedben, ha elkaptad akkor tünetmentes volt, és a tesztek meg néha sz*rt sem érnek.
2021. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#3 Igen, ezért írtam hogy úgy sem ment át. Értelmezd még egyszer amit írtam.
2021. márc. 4. 22:01
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem ezt írtad. Értelmezd, amit Mojjo írt.
2021. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A furcsa az, hogy pont a buta, igénytelen és nemtörődöm emberek kapják el legkevésbé.. nem vetted még észre? Pl cigány galerik teljesen immunisak, pedig nem csak piszkosak, de még maszkot sem hordanak. Csövesek, hajléktalanok is elég jól bírják.

Nekem valahogy úgy tűnik, mintha pont azok szívnák meg, akik akkurátusan próbálnak védekezni.

2021. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Köszönjed Kínának. Pont olyan korrupt, elnyomó és diszfunkcionális a rendszerük mint a szovjeteké volt. És Wuhan az új Csernobil.
2021. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Európában már 19 nyaráról való szennyvízmintákban kimutatták.
2021. márc. 5. 00:47
 10/23 anonim válasza:
26%
9 Link or didn!'t happen.
2021. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!