Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mekkora a konzisztencia a...

Mekkora a konzisztencia a különböző covid vakcinákkal beoltottak közül azok, akiknél nem lépett fel mellékhatás, és azok között, akiknél később nem termelődött elég ellenanyag ahhoz, hogy a fertőzést betegség nélkül vészeljék át?

Figyelt kérdés

#oltás #tanulmány #ellenenyag
2021. márc. 14. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Erre tényleg itt várod a választ, mikor a kommentők többsége primitív oltásellenes vagy szimplán a covidot is influenzának tartja?
2021. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez titkos, az oltásreklám miatt.
2021. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, itt várom a választ, és magától értetődően azon kevesektől, akik tudják.
2021. márc. 14. 11:50
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Es hogyan fogod eldonteni, hogy mely valaszok iroi tartoznak azon kevesek koze? :)
2021. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy, hogy elolvasom, hogy mire alapozza a válaszát.

Pl. ha esetleg leírná a választ, majd linkelné a tanulmányt, amiben erről írnak, és amire a válaszát alapozza.

2021. márc. 14. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen válaszokat ne ezen az oldalon keress
2021. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hmm, más, hasonló kérdésekre, köztük párra a saját kérdéseim közül márpedig érkeztek ilyen válaszok.

Ha csak gyenge és idegesítő trollkodásra futja, akkor azt kérlek, ne az én kérdésem alatt tedd.

2021. márc. 14. 20:28
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe mégis mi a trollkodás, te agytröszt? :D Édes jó istenem. Ne haragudj, biológus vagyok, de nem ilyen oldalon szoktam cikkeket linkelgetni az ostoba népnek, ha linkelnék, se értenél belőle egy szót se. Ha lenne egy kis gógyid, akkor 2 másodperc alatt megkeresnéd a választ a google-n keresztül, de nem, te várod a sült galambot és ha vki le meri írni az igazságot, azt egyből támadásnak veszed és játszod a sértődöttet. Kérlek kímélj meg minket az ostoba kérdéseidtől.
2021. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Te nem, más meg igen. Mint írtam, nem egy alkalommal születtek megfelelő válaszok hasonló kérdésekre.

Ha te képtelen vagy, vagy nem akarsz válaszolni a kérdésre, csak azt tudod közölni, hogy "én aztán nem válaszolok meg linkelgetek az ostoba népnek", akkor ne válaszolj.

Kérlek, kímélj meg az ostoba válaszaidtól.

Pofám leszakad...

2021. márc. 14. 20:51
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, és a 0 iq-dal meg tudod állapítani, hogy melyik cikk releváns a témát illetően és melyik nem, miközben az alapokkal nem vagy tisztában :D Képzelem milyen magas színvonal lehetett a korábbi kérdéseidnél is. Kis pukkancs vagy, aki ha nem az van, amit te akarsz, akkor jön a hiszti :D Ostoba proli
2021. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!