Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Pár napja fotóztam egy szép...

Pár napja fotóztam egy szép ibolya rengeteget egy kertben hozzánk közel de eltűnt a kép, szerintetek még ott lesz az az ibolya rengeteg?

Figyelt kérdés

Pár napja fotóztam egy csodaszép ibolya "mezőt" egy kertben és beakartam most állítani háttérképnek de mindenhonnan eltűnt, pedig úgy emlékeztem, hogy átküldtem emailen hogy meglegyen de sehol nincs és most szomorkodok. Kedvenc virágom az ibolya mindörökké és akkor láttam olyan sok pici ibolyát egy kertben mint még sehol. Szerintetek még ott lesz az a ibolya rengeteg?

Nem tudtam amúgy melyik kategóriába illene, de itt volt csak természet és a virágok végülis természet.:)

Másnak is kedvenc virága az ibolya? :D



2021. márc. 25. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti ott lesz, pár nap alatt nem tűnnek el.
2021. márc. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy trollkérdés.
2021. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

2

csak a vírus...

beszélgetni szeretne.

2021. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.nem az de nyugodtan hidd csak annak hisz úgyse hiszel nekem ha már ilyet benyögsz...jelentettem a válaszodat!
2021. márc. 25. 10:17
 5/8 A kérdező kommentje:
3.tiedet is jelentettem hisz nem a kérdésemre válaszoltatok legalább az egyes adott csak értelmes választ!
2021. márc. 25. 10:18
 6/8 gbenyov válasza:

Egy telóban (véletlenül) letörölt kép megfelelő feltételekkel, megfelelő szoftverrel, sikeresen visszanyerhető.

Arany szabály:

Egy file nem vész el, legfeljebb átalakul...

2021. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 EagleHUN ***** válasza:

Még igen ott lesznek.

A véletlen törölt kép is visszanyerhető lehet.

(Bár a flash alapú tárolásnál erre kisebb az esély mint pl a hagyományos HDD -knél.)

2021. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

amúgy sikerült lefotóznom újra csodaszép volt :)

többet is készítettem és még megvan szerencsére nem tudom mi történt az előző képemmel :(.

2021. márc. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!