Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges lesz vajon a...

Lehetséges lesz vajon a jövőben, hogy megállítják az öregedést ? Mondjuk 20 évig öregedne, és 70 éves koráig 20 éves testben élhetne akár.

Figyelt kérdés
Elkerülnék a betegségek, öregedés, ráncok, egészséges lenne, pezsgő élettel, fiatalos kinézet, szexuális libidó töretlen maradna. Nem növekedne méretben sem. Szexi 20 éves testben maradna mindenki.

2021. márc. 26. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Van rá esély.
Nincs esély rá.
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt már nem.
2021. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

És akkor 20 éves kinézetű testtel dobnád fel a talpad 70 évesen?

Hát nem tudom.

Valószínűleg nehezebben engedném el az életet, ha még élvezni is tudom.


Ha viszont arra gondolsz, hogy 50 évvel hátrébb tolni az öregedés 20 utáni részét és azt az 50+ évet is élni, az más.

Persze az sem fog menni. Az, hogy a mostani 0-70 öregedés arányosan kitolódik majd mondjuk 0-120 évre, hát ez lehetséges, hogy összejön.

Majd egyszer.

2021. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, ki szeretne megöregedni ? Senki ? Elveszti a szépségét, gyengül a fizikai állóképesség, libidó, betegségek... Én ezeket mind megspórolnám..
2021. márc. 26. 13:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor hajrá.
2021. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Őszintén, ki szeretne megöregedni ? Senki ? Elveszti a szépségét, gyengül a fizikai állóképesség, libidó, betegségek... Én ezeket mind megspórolnám.."

igen, vannak pl. a színészvilágban, akik pont emiatt lesznek öngyilkosok 40-50 éves koruk környékén.

2021. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

amúgy egyetértek, hogy megöregedni szopás

de sokak erre mintha nem gondolnának, a fiatalkori életstílusukat tekintve

bizonyos biológiai törvényszerűségeket pedig nagyon nehéz megváltoztatni (kíváncsi leszek, pl. sikerül-e valamit kezdeni nőknél a változókorral, ami annak ellenére, hogy egyre tovább élünk, sehogy sem akar későbbre tolódni)

2021. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:
94%

Így közel a 48-hoz, mondhatom, hidd el, észre sem veszed és már itt is van. Belső nézetből tök ugyanolyan, mint 20 éve.

Csak lassabb a másodikra lift nélkül. :D

2021. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arra gondolok, hogy ha magát az öregedés jelenségeit ismerjük, akkor meg tudjuk állítani.

Ismered azt a kísérletet, ahol egy fiatal és egy öreg egér vérkeringését összekötötték?

Az öreg fiatalodott, a fiatal öregedett... ha megfejtik, hogy a vérnek melyik része okozta ezt, akkor ennek a második része elhagyható.

2021. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: Hát én nagyon várom... Ha vége ennek a Covid-mizériának, akkor ezen dolgozhatnának valamit.
2021. márc. 26. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

nem kell a jövőre várni már ma is van lehetőség a fiatalodásra , botox, plasztikai sebészet,egyéb ránctalanító krémek,

aktív stressz mentes életmód,

sejt szinten az oxidáció lassítása,

vega életmóddal,

vagy kalória csökkentés,(erre is volt sikeres egeres kísérlet),

karcinogén anyagok kerülése,

antioxidánsok szedése,stb. van még pár módszer,pénz kérdése.

amire te gondolsz , hogy globálisan mindenkinek járó fiatalítás , pár pirulát be szedek és kész,

gyógyszer szinten ,akár pénzért is, olyan szerintem sohasem lesz.

2021. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!