Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ismét megdőlt a fizika alapelv...

Ismét megdőlt a fizika alapelve? Alapjaiban sikerült megcáfolnom az energiamegmaradás elvét.

Figyelt kérdés

Szóval a semmiből nem keletkezhet csak úgy energia? Dehogynem! Sőt, méghozzá végtelen energia! Vegyél egy böhöm nagy mágnest! Lehetőleg korong alakút. Föléje helyett egy kisebb, hasonló formájú mágnest ellentétes polaritással! Lebegni fog. Méghozzá úgy, hogy nincs semmilyen energiaforrása, a "semmiből" állítja elő a lebegéshez szükséges erőt. Egészen a végtelenségig.

Na? Sakk-matt tudomány? Szimulációban élünk,vagy sem?


2021. máj. 3. 11:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Attól, mert valami butaságot mondasz, nem élünk szimulációban.
2021. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%
Miért, keletkezne végtelen energia?
2021. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
83%
Mondtam már! Sakk-matt Microsoft Innovatív Iskola!
2021. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel az innovációval be fogsz vonulni a fizika kultúrtörténetébe. Gratulálok, így tovább!
2021. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig nem élünk szimulációban...
2021. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 sadam87 ***** válasza:
84%
Nem sikerült...
2021. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Hüüüüü! Tök igazad van! Ez nagyon jo! De akkor én már régebben megcáfoltam (Igaz, nem tudtam ilyen szépen elöadni:-( Már egy hete kitettem a száritora a kimosott fuszeklimet és azota is ott van. Semmi energiaforrás és csak ott log. A semmiböl állitja elö a logásához szükséges energiát! Mit gondolsz? Kapok Nobel dijat?
2021. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Tislerics Máté ***** válasza:
85%

Nem fog lebegni örökké, mert minden! mágnes ereje gyengül. A neodímium mágnes is 10 év alatt kb. 5 %-ot...


Hiába erőlködsz kedves Microsoft Innovatív Iskola! örökmozgót fizikai képtelenség konstruálni, mert ezt tiltja a termodinamika 2. főtétele.


Amúgy miért lenne sakk-matt a tudománynak, ha kiderülne hogy szimulációban élünk?

2021. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

"nincs semmilyen energiaforrása, a "semmiből" állítja elő a lebegéshez szükséges erőt"

Kezdd azzal, hogy mi a különbség az erő és az energia között. Én drukkolok neked.

2021. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg a munka képletével:D
2021. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!