Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért mondja Puzsér, hogy a...

Miért mondja Puzsér, hogy a 21.századi holokausztszorongás, és a megismétlődéstől való állandó rettegés egy átörökített pszichés betegség, azaz neorózis?

Figyelt kérdés

Miért mondja Puzsér, hogy a 21.századi holokausztszorongás, és a megismétlődéstől való állandó rettegés egy átörökített pszichés betegség, azaz neorózis?


LINK: [link]



2021. jún. 26. 12:09
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Itt a cikk magától érvel, nincs szükség kommentre. Akik kritizálták végig sem olvasták.
2021. jún. 27. 08:44
 32/33 anonim válasza:

Ezen az oldalon ne tegyél fel szerintem érdemi, értelmes kérdést Puzsérról, itt úgyis pár kivétellel mindenki a Puzsér-gyűlölő, akik csak annyival lesöprik minden mondatát, hogy:

- "kijjabál"

- "csak lefízettték"

- "csinájjja a műsóórt"

- "ő se tudggya mé' mongya, mert bólónd"

- "eeemebeteg diliházba való"

- "celeb pohóc"

- "fidezszs-bérenc"

- "soros-bérenc"

stb. stb. stb.


Itt úgysem fogsz soha olyan választ kapni, hogy:


A.: Elolvastam a cikket, de én nem értek egyet, mert.... (érvelés)

vagy

B: Elolvastam a cikket és szerintem igaza van, mert... (érvelés)


A roncs -társadalom csak Puzsér személyének sértegetésére képes, érvelni nem fognak. Alsóbbrendű fajtól nem is érdemes ilyen témát kérdezni, szerintem erről inkább az emberiséget kérdezzük meg, hiszen az itteni válaszolók 80-90%-ának még nem fejlődött ki az agya.

2021. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Ha megnézed ez a topic Social Justice Warrior harcosokkal van tele.

Régebben nem volt ennyi szélsőbalos ,aki ráadásul liberálisnak mondja (hazudja) magát a GYK-n.


Nem tudom mi vonzotta ide ezt a rakás lelki sérült SJW emberkét az utóbbi években.

2021. jún. 28. 14:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!