Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mostmár minden évben ilyen...

Mostmár minden évben ilyen kánikula lesz nyáron? A globális felemelegedés miatt?

Figyelt kérdés
Három éve kezdődött az egész. Bejött nyáron ez a döglesztő meleg, ez volt utána is, aztán tavaly nem volt ilyen meleg lehet a covid miatt. Otthon dekkoltunk, nem szennyeztük környezet. Most ebbe az évbe is nagyon elszalatt a ló. Minden évbe ez lesz itt?

2021. júl. 19. 20:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
50%

Jó nektek... Én észak Németországban vagyok és áprilisban esett a hó, esett a jég és innen kezdve 3 hónapig szakadt az eső, volt közben 2 hét amikor nyár volt.

Ez a július pedig undorító itt, csak páratartalom van, a napfény ritka, mint a fehér holló...

Olyan az időjárás, mint télen, csak fehér az ég és meleg van töménytelen párával.

2021. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribbak a szélsőségesnek nevezhető anomáliák. De az elsivatagosodás, legalábbis ebben az évszázadban nem fenyegeti az egész kontinenst, viszont a Kárpát-medencében ez egy valós veszély és már most megfigyelhetők a jelei.
2021. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen ,de tévedsz 2010 volt az első év amikor forró viharos volt monszum esőzéssel tombolt a nyár . 2011 október nyar volt németeknel éltem , dec 31 vihar villámlás ömlött fél napig az eső Stuttgartban . Akkor kimaradt a tél , azóta is alig van tartós erős fagy és nulla a havazás . 2013 száraz aszályos év volt , 2015 is folyamatos májusi kánikulával . 2017 pokol volt , 2018 àprilis közepétől 30 fokok , szept végéig nyár .
2021. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sajnos ez az eddigi egyik legmelegebb,egyben valószínűleg lehidegebb nyarunk is...
2021. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A tavalyi időjárás amúgy nekem nagyon kín volt. A nyár eleje jó volt, hogy a meleget felváltotta a hideg, aztán meg bejött a kibírhatatlan kánikula.


Ha esett az eső rosszabb volt. Kimentem a kutyát megsétáltatni hat körül és nem volt levegő, amit belélegezzek.


Szepterber végéig maradt is a meleg. Szeptember elsején hideg volt ami jó volt, majd visszajött a meleg.


Nagyon későn kezdett folyatosam hideg lenni, annyi frontot életemben nem szenvedtem, kb minden nap azt hittem hogy lehányom magam, úgy fájt a fejem.


Aztán végre bejött a tél, de az nudli volt.


Majd februárban volt egy hétig fagy és csókolom. Jött is a felmelegedés.


Aztán június elsején meg bumm, jött a nyár.

2021. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!