Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megbecsülhető mekkora lenne a...

Megbecsülhető mekkora lenne a várható élettartam ha ugyanilyen életminőség mellett nem dolgoznának az emberek?

Figyelt kérdés
Tehát a fizikai munka általi test sanyargatás nem állna fenn, sem a szellemi munka okozta stressz nem károsítaná az egészséget.
2021. aug. 25. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
A semmittevés nem jó. Szerintem rövidíti az életet. Nekem nincsenek káros szokásaim (még kávé sem, csak néha), szeretem a melómat, ami időnként le is fáraszt, de jelenleg igen jó egészségnek örvendek túl az 50en. Több pihenés nem ártana, mindenkinek ezt szoktam tanácsolni, illetve olyan munkát, amit szeret.
2021. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen nem dolgozás miért egyenlő a semmittevéssel?


Én néha belegondolok és nem lenne elég a napi 15-16 ébren töltött óra mindarra, amikkel szívesen foglalkoznék.

2021. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12


Én is ezt kérdem. Hogy csak ez a két opció van? Munka vagy semmittevés?

2021. aug. 25. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!