Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Földmérő és földrendező szak?

Földmérő és földrendező szak?

Figyelt kérdés

Nőként szerintetek megéri? Vagy melyiket éri meg jobban? Erdőmérnökit lerakni, vagy földmérő mérnököt?

Még van 2 évem eldönteni, szakmai emelt érettségit mindenképp teszek, de kíváncsi vagyok, hogy mennyire alkalmaznának nőket. Erdész technikusként biztos állásom van már, de keveset fizetnének majd. Előre is köszönöm válaszaitokat.



2021. szept. 2. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a térinformatikát is felveszed, kitanulod, akkor nagyon megéri.
2021. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 darandaliuszmusz válasza:
Nehéz kérdés a nemi elhelyezkedés. Mindenféleképpen azt csinálja ami önt érdekli. Elmehet ennyi erővel ügyvédnek is miközben utálni fogja például. Nézzen utána melyik szak milyen tárgyakat hallgat, mik az elhelyezkedési lehetőségek. Mindkettőt komolyan meg tudják fizetni, ugyan akkor van olyan is aki nehezen talál munkát. Mérlegeljen, azt válassza ami önnek tetszik és szeretné csinálni.
2021. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Földmèrőt sokat láttam már aki ki volt szórva èpitőipari munkaterületekre, csarnok, út ès egyéb építkezésekre. Nem egy álom ott a kért pontokat kitűzni a helyszínen úgy, hogy már sokszor megy maga az épitkezés is. Ès cserébe túl sokat nem is kaptak azok akikkel beszéltem közben. Vállalkozóként nem lehet rossz, de hát az emberek nagy része alkalmazott lesz. Megmondom őszintén, hogy nem a legjobb szakmákat választottad. IT,villamos,gépész, mechatronikai, logisztikai mérnökök akik jól keresnek az iparban multinál kényelmesebb munka környezetben. Ès ezek sokszor család baràtabb helyek. Én èpitoiparban vagyok mérnök. Sok szaktársam napi 10 órát is melózik, sokszor hétvégén is. Verseny képes iparágat kell választani. És ezen szakokat is egyre több nő választja.
2022. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!