Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A vízben van egy élő & egy...

A vízben van egy élő & egy életre káros frakció. A három frakció kutatásáról hol lehet olvasni?

Figyelt kérdés

Én most hallok először erről egy közösségi oldalon megosztott időfizikustól. Azt mondja, hogy van TUDOMÁNYOS KUTATÁS EREDMÉNYE PUBLIKÁLVA, miszerint a víznek van három frakciója, mely az egyik része "élő" a másik semleges a harmadik, pedig az élet ellen van. Azt mondja, hogy a jelenlegi társadalom az élet ellenes vizet termeli újra ellenben azzal, amit az őseink tettek.


""A tudományban már legalább 30 éve ismert. Publikálták. Rájöttek arra hogy a víznek van 3 frakciója ; egy élet-igenlő, egy semleges és egy az életre kimondottan káros frakció. Az ivóvízben, kútvízben mindenben. Ez a frakció különböző arányokban van jelen a vizeinkben. A friss patak vizében élet-igenlő frakcióból van több. A tengermeni vizekben egyre több. Az anyagnak is van egy élő frakciója"" 15:45-nél beszél róla https://www.youtube.com/watch?v=iwFGVneSFA0


Nagyon érdekel minden tudományos újdonság. Erről hol olvashatok tisztelettel!



2022. júl. 30. 19:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
22:35-nél azt meséli, hogy egy bukaresti kutató fejlesztett gyógyszerekhez való vizet, amikből ki volt centrifugálva az élettelen frakció, azért hogy a gyógyszereknek ne legyen mellékhatásai. Sikerült neki, mert az élet ellenes hullámterek nem zavartak be. Ennek hol lehet utánaolvasni?
2022. júl. 30. 20:00
 2/18 A nagy Levin ***** válasza:
100%

"Nagyon érdekel minden tudományos újdonság."

Ennek örülök, ez lehet, hogy újdonság, azt nem tudom, de hogy nem tudományos, az biztos.

2022. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ez tudományos publikáció. Engem nagyon érdekelne valóban, mert radikálisan új perspektívát nyitna a szellemeiségemben
2022. júl. 30. 20:10
 4/18 sadam87 ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért hallasz most róla először, mert a magát "időfizikusnak" nevező úriember most találta ki.

"Azt mondja, hogy van TUDOMÁNYOS KUTATÁS EREDMÉNYE PUBLIKÁLVA"

Ne, ez mondjuk érdekelne. Hol publikálta? A Hihetetlen Magazinban? Mertmondjuk a Scopusban és az MTMT-n egyetlen publikációját sem sikerült megtalánom. A Google Scholaron egyetlen találatot leltem (pedig próbálkoztam többféleképpen is), az egy nem kifejezetten tudományosnak (ellenben kifezetten áltudományosnak) tűnő könyvére vonatkozik.

[link]

[link]

[link]

(Mellesleg amiket idézel tőle, azok olyan gyönyörű áltudományos hazugságok, hogy öröm nézni.)

2022. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 sadam87 ***** válasza:
100%

#3

"De ez tudományos publikáció."

Kérlek akkor add már meg, hol lelhető fel ez a bizonos tudományos publikáció!

2022. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudományos publikáció, hanem áltudományos publikáció. Egy elmélet attól lesz része a tudománynak (és nem az áltudománynak), hogy az elmélet több módon bizonyítható, és azt nem csak egy adott tudós, hanem több tudós elismeri, esetleg kísérletekkel is bizonyítják az állításuk valóságát.
2022. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5 "Kérlek akkor add már meg, hol lelhető fel ez a bizonos tudományos publikáció!"


Igen én is ezt keresem. A kérdésben le is írom, hogy aki tudja az írja meg. Köszönöm!

2022. júl. 30. 20:51
 8/18 A kérdező kommentje:

4@ sadam87


Köszönöm, hogy rákerestél. Nyilván más szóhasználat volt a tudományos cikkben. Nagyon tág a szinoníma a magyar nyelvben is

2022. júl. 30. 20:52
 9/18 A kérdező kommentje:
6@ Nem azt írtam, hogy most publikálta a videoban ugye? Azt mondja hogy 30 éve ismert
2022. júl. 30. 20:52
 10/18 A kérdező kommentje:

4@ "Ne, ez mondjuk érdekelne. Hol publikálta?"


Világosan elmondja, hogy nem ő publikálta.

2022. júl. 30. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!