Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hány fok van a föld különböző...

Hány fok van a föld különböző mélységeiben?

Figyelt kérdés

Hónapok óta foglalkoztat a kérdés csak nincs kedvem utána olvasni. Azt se tudom hogy tegyem fel a kérdést a google-nak. A bányákban tudom hogy meleg szokott lenni mert mélyen van remélem nem tévedek.

Válaszokat előre is köszönöm, a témába vágó választ pozitívan értékelem.


2022. aug. 9. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:
100%

> Azt se tudom hogy tegyem fel a kérdést a google-nak.


Nem feltétlenül triviális, de ilyenkor érdemes kulcsszavakra keresni, nyilván egy a kérdésedet taglaló oldalban szerepelni fog a mélység és a hőmérséklet szó. Lásd: [link]

Az első találat a Wikipédia „Geotermikus gradiens” szócikke, ami nyilván kisebb mélységekre használható jól. Ennek a Wikipédia szócikknek az angol változatában van egy kép is: [link]

2022. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. aug. 11. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!