Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik spontán emberi öngyull...

Létezik spontán emberi öngyulladás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UpOxuZQANoA


Ha igen, mi lehet az oka? És állatokról, vagy növényekről miért nem érkeztek beszámolók, miszerint spontán kigyulladtak?



2022. szept. 19. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a wiki nem mindig egy megbízható forrás, de itt az első mondat, amivel messzemenőkig egyetértek:


"A spontán emberi öngyulladás egy megmagyarázatlan ÁLLÍTÓLAGOS JELENSÉG, amelynek során valakinek a teste bármilyen látható ok nélkül meggyullad..."


kicsivel arrább pedig:


"A törvényszéki esetnaplók és a SEÖ-ről szóló tanulmányok leggyakrabban egy gyilkossági ügy elkendőzését látják ezekben a jelenségekben. Az áldozatot szerintük azért égetik el, hogy eltüntessék a gyilkosság vagy lopás bizonyítékát.


Az elméletnek ellentmondanak az égési maradványok. "

2022. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább csak egy talán van jelenség


Amúgy több feltevés is van

Asszem wikin találsz egy kisebb felsorolást

Bár mindnek van hibája, de mindenesetre érdekesnek érdekes

2022. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Senior Séf ***** válasza:
87%
Aha. A emberi test több mint 70%-a víz. A maradék 30-ban sincs kerozin. Mi a ménkű égne, vagy gyulladna meg? A németek hülyék lettek volna drága pénzen elhamvasztani azt a pár millió zsidót, ha csak úgy meggyulladhatna az ember. (Vagy állat.)
2022. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
nincs ilyen. csak amerikában.
2022. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Spontán nincs. De gyulladás van. Olyan ez, mint az ufok. A valóság, és a tények túlságosan hétköznapiak, és unalmasak, nosza magyarázzuk félre, és lássunk bele sokkal izgalmasabb, rejtélyesebb dolgokat! Csináljunk pár szenzációhajhász youtube videót, és adjuk el a sok ezo magazint.
2022. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az olyan konnyen meggyulladna es elegne csak ugy onmagatol, akkor egy hamvasztas nem tartana 3 oran keresztul, es nem fogyasztana annyi gazt, amivel hetekig lehet futeni egy atlagos csaladi hazat.
2022. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Plusz akkor át kellene írni a Bibliát is, hiszen ha könnyen gyullad a test és elég, akkor nem lehet a népet riogatni az örök szenvedéssel és fájdalommal a tüzes kénköves pokolban...
2022. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7


A pokolban nem fizikai testben vagy a keresztény tanítások szerint

2022. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a magyarázatot hallottam, hogy mozgáskèléptelen dohányzó áldozatok fordulnak leginkább elő.


A cigi kigyujtja a ruhájukat, nem tudnak elmenekülni, elájulnak a füsttől, a ruha beletapad a testbe és mint a gyertyakanóc ég tovább a zsírszöveten. A személy meghal, de bizonyos esetekben nem ég le a ház, csak egy összeègett holttestet találnak.

2022. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
#9 Én alkoholistákról hallottam ilyesmit, és azt mondják ez rájuk jellemző hogy meggyulladnak... Valami kémiai anomália éppen felléphet a testben ami kipattinthat valamiféle heves reakciót.
2022. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!