Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi volt 2022-es év tudományos...

Mi volt 2022-es év tudományos felfedezése számodra?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 15:44
 1/6 Psycho ***** válasza:
94%
Számomra a James Webb űrtávcső eredményei/felvételei jelentették a legizgalmasabb felfedezéseket, bár ebben kétségkívül az elképesztően hosszú várakozás utáni "végre!" öröme is benne van.
2023. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az elsőhöz


Nagyon szép képeket kaptunk


De amúgy az Artemis-program is tetszik, bár annak eredményei inkább majd idén lesznek

2023. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jobban húz az Iphoneon a facebook mint tavalyelőtt.
2023. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%
Webb
2023. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
A tudósok még nem bizonyították, és sokan nem hiszik el, de én tudom: van élet odakint. Van élet a fészbukon kívül. :D
2023. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Nem kapcsolódik nagyon a 2022-es évhez, de én baromira vártam, hogy kiderüljön a földönkívüliek létezése - sajnos nem jött be. (Képtelenség, hogy ne legyen élet valahol rajtunk kívül), de egyébként a fentebb válaszolókhoz csatlakozva - a James Webb űrtávcső volt számomra is a Top kategória. 🤩
2023. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!