Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen mikroszkópot ajánlanátok?

Milyen mikroszkópot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Üdv,


Szeretnék magamnak otthonra hobbi gyanánt egy mikroszkópot venni. Kinek mivel lenne jó tapasztalata? Vagy mit tudna ajánlani? Maximum keret 200.000



2023. jan. 23. 15:37
 1/3 A nagy Levin ***** válasza:

Mit szeretnél vele megfigyelni? Apróbb rovarokat, férgeket? Ebben az esetben kisebb nagyítású sztereó mikroszkópot javasolok. Egysejtűeket, baktériumokat, növényi és állati sejteket stb.? Ebben az esetben egy biológiai mikroszkóp kell neked.


A 200000 jó kiinduló összeg, de én javasolnék egy mikroszkóp kamerát is, amivel a számítógép monitorján látatod a képet, és fényképet, illetve videofelvételt is tudsz készíteni.


Itt nézelődj: [link]


Vagy itt: [link]

2023. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Biológiait szeretnék, és valóban az lenne a lényege, hogy gépen is rátudjak nézni. Nézegettem párat ami LCD kijelzővel is felszerelt, viszont túl olcsón árultak-Ami nyílván nem baj-, és félek, hogy valami nem olyan minőségű, vagy ki maradt.

2023. jan. 23. 20:59
 3/3 A nagy Levin ***** válasza:

Ez: [link]


és ez: [link]


együtt nekem jónak tűnik, igaz, egy tízessel több, mint 200000.

2023. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!