Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez egy jó bizonyíték a blackpi...

Ez egy jó bizonyíték a blackpillre?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 6. 15:17
1 2
 1/15 Kólauborkával ***** válasza:
88%

Szerintem ezt ilyen homeofficeosok találják ki, akik embert sem látnak egy élet alatt.

Te valaha basztattál felnőttként valakit a kinézete miatt? Én a lusta, semmirekellő, idiótákat basztatok, ha haladni kell, egyébként meg nem foglalkozom velük…

2023. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt a kutatás egyebek mellett a Michigani Állami Egyetem végezte. Lehet teljesen fogalmatlanok arrafele az emberek és nem tudják mit beszélnek…
2023. febr. 6. 15:25
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem bhasztattan senkit a kinézete miatt de olyant már láttam, hogy előnyösebb külsejűek a saját szórakoztatásukra ugrattak esetlenebb férfiakat.
2023. febr. 6. 15:26
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
#3 Olyat már én is láttam... igaz, hogy még az oviban. Sok mindenről beszélgettem már más férfiakkal, de egy másik férfi külsejéről (legyen akár pozitív, vagy negatív) még soha.
2023. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4


De ez ösztönösen történik a cikk alapján mert így van huzalozva az agyad, hogy a szép emberekkel kedves vagy és érdeklődsz irántuk míg a csúnyákkal minimum érdektelen vagy rosszabb esetben ellenséges.

2023. febr. 6. 15:51
 6/15 UlfOrmson ***** válasza:
95%
Attól, hogy egy amerikai egyetem végzi a kutatást még nem lesz valós. Ők is mondhatnak emeletes baromságokat
2023. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


Igen, csak azt nem értem, hogy te ezt miért tudnád jobban.

1. Ki vagy?

2. Mire alapozod?

2023. febr. 6. 15:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Magam is tapasztalom, hogy így van. Nagyon csúnya vagyok, és idegen emberek, legyenek azok férfiak vagy nők, sokszor kezdettől fogva ellenségesek velem úgy, hogy a viselkedésemmel semmi okot nem adok rá.
2023. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kólauborkával ***** válasza:
95%

Én személy szerint a saját tapasztalataimra.

Illetve van reális bele látásom az emberek kapcsolatába és a szépség az egy huszadrangú nem létező dolog.

Soha nem a külseje miatt hívom/nem hívom a barátaimat, én a viselkedése, tulajdonságai miatt tartom a kapcsolatot a jóemberekkel, nem azért mert borotvált és nem pattanásos…. Jézus, ezt le kellett írnom…

2023. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9


Azért megnézném milyen külsejű emberek a barátaid. Lehet hirtelen lelepleződnél?

Mondom, ez tudat alatt futó program, a legtöbb emberben nincs annyi önismeret, hogy ezt felismerje.

2023. febr. 6. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!