Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha május 27-én a nappal...

Ha május 27-én a nappal 05:46-19:39 tart, naplemente pedig 20:28-ra van írva, akkor 20:00 órakor még megéri repülni így? (több lent)

Figyelt kérdés

Szüleimet szeretném elvinni egy pár napos kirándulásra. Még nem repültek, ezért mindeképp azt szeretném, hogy lássák is a tájat. A naplemente nem zavar, igazából annál szebb, de még akkor 20:00-kor viszonylag elég világos van ahhoz, hogy élvezhető legyen, igaz?


(Most nagyon zéró földrajztudást mutatok, de inkább csak kicsit rá vagyok "pörögve", hogy tuti jó legyen, ha lefoglalom, mert igazából ezt az élményt szeretném megadni leginkább).


Köszönöm szépen előre is a választ!



2023. ápr. 20. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy melyik irányba repülnétek, de nagyon sokat így már nem fognak látni a tájból. Meg ugye késhet is a felszállás.
2023. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A naplemente után még nem lesz azonnal sötét, de sok mindentől függ, mennyire látható a táj, például az időjárástól is. Amúgy a napkelte ilyen szempontból sokkal előnyösebb, az is gyönyörű.
2023. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!