Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudományosan vajon ha egy...

Tudományosan vajon ha egy emberszerü kan majomhoz prostit hínánk és az elkezdené birizgálni meg simogatni puszilgatni akkor nemi izgalomba jönne tőlle a majom?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kábé úgy képzeld el a dolgot, mintha egy majom gondolná úgy hogy jó ötlet lesz téged itt és ott birizgálni, csak fordítva
2023. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kólauborkával ***** válasza:
89%

A szomorú, hogy vannak emberek akik még annak is örülnének.

Tehát az a véleményem, hogy majomból is találnánk olyat aki még élvezné is. Ettöl függetlenül ez fajtalankodásnak számít ami legjobb tudomásom szerint büncselekmény.

Hála az égnek.

2023. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pszichológus atya ***** válasza:
98%
Lehet, csak amint a kurvát megharapja a majom baromira nehezen fogod elmagyarázni a stricinek, hogy miért is ne verje szét a fejedet baseball ütővel.
2023. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

#2 akkor a legjobb tudomásodat javítsuk még tovább: nem bűncselekmény. Magyarországon teljesen legális disznót, kecskét finoman, egészségkárosodás okozása nélkül töcskölni, és hacsak nem vonatkoznak külön korlátozások a kérdező által felvetett emberszerű kan majmokra, azokkal is lehetne.

[link]

2023. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kólauborkával ***** válasza:
62%

Na ne már. Ez most komoly? Ráadásul pont disznóval?

Én nem büncselekmény?

Köszönöm a felvilágosítást, eddig teljesen azt hittem annak számít.

Bár az én életemen nem fog változtatni, kicsit felháborítónak tartom…

2023. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5: Ha felhizlalni, leütni, kivéreztetni, ledarálni és a belébe visszatölteni lehet, miért épp megdugni ne szabadna?
2023. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kólauborkával ***** válasza:
91%
Én olyan állatölést nem tartok felháborítónak ami végül az állat szinte teljes felhasználásához vezet. A természetben is így müködik, enni kell. Viszont az állatkínzást meg egyéb fajtalankodást abszolút felháborítónak találom.
2023. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy még teljesebb felhasználása az állatnak.
2023. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Netán egy zoofil aberrációban szenvedő tette fel a kérdést? Normális embernek ilyen eszébe sem jut!
2023. jún. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!