Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ténylegesen rosszabb az...

Ténylegesen rosszabb az időjárás, vagy én tapasztalom így?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen hetikusnak, szélsőségesnek érzem, nagyon gyakran változik. Mivel még fiatal vagyok nem emlékszem régen milyen volt, de szerintem sokkal fokozatosabbak voltak a változások. Biztos van erről valami kézzel fogható statisztika, érdekelne, hogy, mennyire kimutatható.


Most oké, itt a nyár, még akkora gond nincs, de ahogy eljutunk oda, áprilisi fagy, dögmeleg, újra lehülés, 1 hét esőzés, meleg, újra esőzés, majd még sokkal melegebb. Kb. Érzékeny vagyok sztem az időjárásra és borzasztó, hogy ez befolyásolja az életem, még ha nem is drasztikusan, de úgy, h egészséges, fiatal vagyok. Ma is tök fáradt voltam a nap első felében és rosszul keltem pedig kialudtam magam időben. Tudtam, hogy miért, jött ez a borús, viharelőtti idő. Tök jó lenne ha úgy nézne ki, hogy 2 fok februárban és a következő 17 hétben, heti kb 1,5 fokot nő, vagyis napi szinten nem lenne több fokos változás, és ha már elértünk egy 20 fokot, ne essen vissza 10re hanem max picit. Vagy lehet ez nem reális már :/ De akkor tuti jobban érezném magam. Tényleg azon kapom magam, hogy október óta mondjuk örökké az időjárás a problémám, van 1-1 nyugisabb hét, de újra és újra előjön, hogy front van, meleg lesz, fagy lesz stb.


2023. máj. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Az időjárás lassan változik, de senki nem állíthatja mifelénk a kontinens belsejében, hogy "rosszabb".
2023. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
A klimavaltozas hozomanya a (fokent) lokalis szelsosegek gyakoribba es szelsosegesebbe valasa. Minel gyorsabban valtozik a globalis klima, annal eroteljesebb helyi szelsosegekben mutatkozik meg.
2023. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Ténylegesen rosszabb. Pont azokkal a tünetekkel, amit leírtál. Szinte nincsenek átmenetek, kiszámíthatatlan, szélsőséges.

Emlékeim szerint ez valamikor az ezredforduló környékén kezdődött.

És egyértelműen mi okoztuk magunknak. És azt hiszem, már késő bármit tenni, de mindegy is, mert az emberiség még mindig nem hajlandó tenni ellene semmit.

2023. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt középen az . Északon és trópusokon nincs kilengés fixen zajlik ami eddig, fent kemény vad hosszú tél hideg tavasz , lent forróság , nem 3 naponta állandoan kifordul 6 hónap nyár 5 hónap tavasz 1 hónap hideg ősz .
febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!