Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Érdemes megvenni Obádovics...

Érdemes megvenni Obádovics Felsőbb matematika c. könyvét, vagy inkább vegyek a benne található témákról egyesével egy könyvet? Mert nekem van műszakis könyvem a főbb témaköreiről, ezért nem tudom érdemes e?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:59
 1/7 anonim válasza:

Ajánlom.

Thomas-féle kalkulus 1-2-3at:)

2010. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindkettőt ajánlod?:)
2010. okt. 29. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes megvenni, jól le vannak benne írva a dolgok, és kb minden benne van :)
2010. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 4k05 ***** válasza:
Ez egy monumentális, és remek olvasmány, ahogyan Obádovics minden könyve az. Mivel hatalmas anyagot dolgoz fel, véleményem szerint nemigen tud belemenni az egyes anyagrészek részletesebb kifejtésébe, tehát ha ebből akarod megérteni ill. átlényegíteni az adott témakört lehet hogy nem fog menni, ez inkább egy olyan könyv amit fel lehet lapozni, ha elfelejtettél egy régen megtanult képletet, összefüggést tehát ha már megvan az alapozás. Én azt mondom hogy külön-külön vedd meg a szakkönyveket...
2010. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem az Obádovics könyvek nagyon jók. Nekünk már általános iskolás koromban volt a polcunkon és még főiskolán is használtam.
2010. okt. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általános és középiskolában (esetleg-esetleg néhány témakörben később is) szerintem mindenkinek kéne egy Obádovics Matematika és egy Szalay Fizika könyv...
2010. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen szinten akarsz tudni. a múszaki egyetemhez elég az.
2010. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!