Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha valaki hazudik, annak...

Ha valaki hazudik, annak vannak szemmel látható jelei? Ha igen, akkor mik azok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a magyar tanárom szerint, ha vki hazudik, annak más a hanszíne, mint az amúgy megszokott. Az is egy jele, ha kerüli a tekintetedet, mikor beszél hozzád. De sztem aki már jártas ebben, azon nagyon nehéz észrevenni. + amikor hazudunk, gyorsabban ver a szívünk( ezen az alapon működik a hazugságvizsgáló), igaz ezt nem lehet szemmel észrevenni.
2008. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem az a fontos, hogy mit mondunk, hanem az, hogy

hogyan.

felvonjuk a szemöldökünket, összeszûkül a pupillánk, megrándul a szánk szöglete

az orrhoz érintjük a kezünket, mintha viszketne...

2008. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Inkább gyerekeknél jellemző és inkább füllentésnek hívjuk,de lehet hogy némely felnőtt is csinálja:Magához képest a bal felső sarokba néz akkor nem mond igazat.Ez az agynak a fantázia központja.
2008. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Én azt hallottam, hogy ha egy nő úgy mond valamit, hogy közben a szemének a jobb felső sarkába néz, akkor hazudik. :)
2008. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle látható jel lehet - ezek általában félelem vagy a zavar jelei. De ezzel csak az amatőrt tudod leleplezni.

Van viszont egy kikerülhetetlen jel: az agyi aktivitás. Az agynak komolyan dolgoznia kell a hazugságon. És ez mindig kimutatható: nem lehet megkerülni.

2008. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
ha puha az orra akkor tutira hazudik....
2008. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
Vagy ha nő az orra. :)
2009. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!