Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Excelben hogyan lehet függvény...

Excelben hogyan lehet függvényt készíteni?

Figyelt kérdés

Pl. van egy "A" adatsorom (a1, a2, ...), amit az x tengelyen akarok ábrázolni és van egy "B" adatsorom (b1, b2, ...) amit az Y tengelyen. Tehát a1-hez rendeljük b1-et, a2-höz b2-t és így tovább.


Az a baj, ha simán kijelölöm a 2 adatsort, majd beszúrás és pontdiagram-ra klikkelek, akkor az A és a B adatsort is külön ábrázolja az 1, 2, 3 számokhoz rendelve


2011. febr. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az diagram, a függvény mást jelent az Excelben.

Pedig úgy kell, a pont(x,y) diagram a megoldás. Amit te írsz, azt akkor csinálja, ha a grafikont választod. Szerintem mellényúltál.

2011. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen nem jól gondolod! Beírod a képletet azt csá!! De amúgy függvényt nm tudsz, csak diagrammot!!
2011. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2007esnél!!!

Beszúrás->pont->katt az elsőre

Megjelenik a képernyőn egy fehér terület ahol majd a grafikonodnak (vagy a pontoknak) kell lennie.

1)Kattints rá jobb gombal

2)Adatok kijelölése

3)Hozzáadás

4)Válassz X,Y értékeket

5)OK

6)OK

2011. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

19:44 vagyok

Diagramot akartam írni én is, nem grafikont!!!!

2011. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!