Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

HAARP tudat és időjárás módosító fegyver ami 1GWatt energiát bombáz az ionoszférára, mellyel természeti katasztrófákat idézhet elő (cunami, földrengés)

Ez okozhatta Japán földrengését?

Itt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=epL8fJwboRk


2011. márc. 29. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2011. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 10?
2011. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Má megint? Manapság már nem tanítanak az iskolában? :S
2011. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még mindig azt gondoljuk, hogy a természeti katasztrófákat kiváltó okokat nem lehet ilyen apró teljesítményű vackokkal előidézni. Tehát nem ez okozta se a Japán földrengést, se a Krakatau sziget felrobbanását, de még a Santorini sziget katasztrófáját se.... Ja, hogy akkoriban még nem is volt a HAARP. Hmmm és mégis megtörténtek. No mindegy, hátha ettől beindul a gondolkodásod.


maci

2011. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy a milyét indítja be?
2011. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 éves még nem lehet: akkor értelmesebb lenne.

Remélem, mire megtanul valamilyen szakmát (ha megtanul...) valami értelmet is összeszed.


Elég furán érezném magam, ha ő lenne 20 év múlva az orvosom, kőművesem - de akár a sofőröm. Még portásnak sem szívesen venném fel így.

2011. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, ellenben van már egy felelősség teljes szakmám. Török légitársaságnál vagyok másodpilóta. Csupán kíváncsiságból kérdeztem, nem elektrotechnikát tanultam.

Legyünk emberiesebbnek egymással szemben a továbbiakban, mint sem sértő megjegyzéseket fűzni a kérdésekhez.

2011. márc. 31. 06:58
 8/9 anonim válasza:
Én másodpilóta akarok lenni, hol kell ehhez tanulnom? Segítesz?
2011. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Török légitársaságnál vagyok másodpilóta"

Jesszum Pepi!


No mindegy... tehát a helyes válasz az, hogy ilyen pirinyó energiával ez eléggé esélytelen.

Én is gondolkodtam rajta, hogyan lehetett volna - nem kirobbantani, hanem szétdarabolni a japán földrengést sok kicsire.

Arra jutottam, hogy a Föld mai atombomba készlete talán elég lett volna, négyzetrács alakban (mint egy kerítés) a tengerfenékbe fúrva, sok-sok km mélyen.

De lehet, hogy még ez is kevés lett volna.

2011. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!