Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen fantáziakép jelenik...

Milyen fantáziakép jelenik meg a fejetekben, ha az ősrobbanás előtti állapotokra gondoltok? Pl. fekete v fehér a háttér (mert láttam már ilyen is, olyan is ábrázolást)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az energiát önmagában elképzelni elég nehéz, én sötétet képzelek el [ Mi világítana?], de ez egy elég érdekes kérdés.
2011. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Halvány segéd fogalmam nincs, hogy képzeljek el egy olyan dolgot, ahol nem létezik sem tér, sem idő, sem az általunk ismert fizikai törvények.
2011. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Fekete, valahogy az egész sötét, mert a mozdulatlansághoz az társul.

Mellesleg azt nem tudom elképzelni, hogy egyszer csak lett egy bumm. Kellett lennie egy azt kiváltó hatásnak. Tehát nem hiszem, hogy 16 milliárd év előtt ne lett volna semmi.

2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz elég elképzelni a dolgot és jó ez a kérdés nagyon. Én is feketének képzelem, de megmondani, hogy miért azt nem tudom. Talán az alapberögződés, hogy az Univerzum is fekete. Hihetetlenek ezek a dolgok és túlmutatnak az emberi képzelőerő és felfogás határain. Amikor ezen agyalok, akkor valami olyan fog el, hogy nem igaz, hogy van amin, nem tudunk túlszárnyalni. Ezek szerint még nagyon primitívek vagyunk és talán az a végső feladatunk, hogy megértsük, felfogjuk a mindenséget.
2011. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*Tényleg elég nehéz elképzelni....
2011. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Mátrixban fehér volt a háttér...
2011. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Dimenziók nélkül nincs se háttér, se előtér. Nincs semmi. Az egészet nem lehet leírni. A végtelent se lehet elképzelni téralapú gondolkodással.


Én azt mondom, hogy egy végtelenül kicsi pont lehetett az egész.

2011. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom elképzelhetőnek hogy van valamiféle ciklusosság a világegyetem keletkezésében, létezésében és halálában. Úgy képzelem, hogy valamilyen módon az anyag ismét összehúzódni fog, és megint lesz egy ősrobbanás, amiben minden kezdődik elölről. És ez így megy az idők kezdete óta, és így fog menni az idők végezetéig.
2011. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És mikor volt az idők kezdete és mikor lesz az idők vége? :P
2011. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2011. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!