Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a dínók nem pusztulnak ki...

Ha a dínók nem pusztulnak ki létezhetne az emberiség?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2011. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lett volna GyK mert a dínók folyton ráléptek volna a NET MADZAGRA.
2011. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
miért ne? nem a dínók halálából születtünk,nyilván úgy élnének a vadonba mint a többi jelenleg élő emberre veszélyes élőlény,szerintem...
2012. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
24%

Nem. A dínók között voltak többméteres csúcsragadozók is. Szóval megettek volna minket. Vagy ha éppenséggel túlélnénk akkor az evolúció során nem így néznénk ki mint most. Hanem alkalmazkodtunk volna az akkori éghajlathoz és stb.. De nem is lennénk civilizáltak úgy élnénk mint az állatok.

Vagyis léteznénk de azért szerintem nem lenne olyan jó.


Remélem segítettem a kérdésed megválaszolására.

2012. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70%
Belegondolsz, nem. Emlősök a dinók korában is léteztek, de mind piciny, éjszakai állatok voltak, nem véletlenül. Mikor a dinoszauruszok kihaltak, az emlősök nem rendelkeztek akkora konkurenciával a túlélésért folytatott harcban, mint a dinoszauruszok korában. Gyors fejlődésnek indulhattak, így alakult ki számtalan faj, azok is, melyekből később az ember lett.
2013. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dq ***** válasza:
47%
A #4 teljes marhaság. Azért mert léteznek csúcsragadozók, még simán léteznek más élõlények is. Nem is igazán értem hogy hogy gondolja ezt valaki.
2017. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
58%
ha kipusztulnak nem ennél csirkét
2018. aug. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A dinoszauruszok nem pusztultak ki a maradak is donoszauroszok.


Késöbb is volt rengeteg nagy méretü ragadozó az emberen kivül. Alapvetően nem ezen mullot.


Persze a legaprob változás is a multban rendkivül nagy változást eredményezhet a jövöben.

2018. szept. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barnabas333 ***** válasza:
0%
A krokodil is megmaradt dinó... Sajnos akkor is lett volna emberiség és ugyanígy kipusztult volna a bolygó...
2019. szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dq ***** válasza:
A madarak dínók, a krokodilok nem.
2019. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!