Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a csudát láthattam az égen?

Mi a csudát láthattam az égen?

Figyelt kérdés

21:02-kor kint cigiztem az erkélyen, és egy vörös fényt észleltem,egy csillaghoz képest sokkal nagyobb, először simán műholdnak gondoltam, de fura lett hogy nem halványodik el.Kelet felől halad nyugatnak, igen sebesen.

Hajdú-Bihar


2011. szept. 3. 21:10
 1/7 anonim válasza:
54%
lampion
2011. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ha a fénye nem változott és aránylag egyenletesen haladt (szal nem néha láttad és itt volt aztán láttad és máris amott) akkor lampion.
2011. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én Budapesten vagyok, szintén láttam valamit amiről fogalmam nincs hogy mi lehetett. Úgy nézett ki mint egy félhold, csak vörös volt és marhára nem ott volt ahol a hold meg a nap le szokott nyugodni. Itt már pár perce eltűnt, de halvány lila gőzöm nincs hogy mi lehet....
2011. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem szcintillált, akkor biztos bolygó. Mars?
2011. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A marsnak nem szokása igen sebesen átszelni az égboltot. Főként hogy még fel sem kelt.
2011. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valszinű műhold volt.
2011. szept. 4. 16:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah kiderült hogy kívánság lámpást engedtek szabadon, azt vitte az áramlat :D
2011. szept. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!