Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek milyen telünk...

Szerintetek milyen telünk lesz? Hideg? Sok hó? Esetleg kevés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hideg, és havas.


És ez a szerintem annyit ér, mintha azt mondtam volna, hogy meleg, és napsütéses :)


De ha te boldogabb lettél tőle, ímhol olvashattad a személyes véleményemet.

2011. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nyár elég száraz volt és meleg, ezért szerintem a tél elég csapadékos lesz és nagyon hideg.
2011. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tél lesz, tehát hideg is lesz.

Ami a havat illeti: sok hó lesz. Vagy esetleg kevés.

2011. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hideg relatív, de a 20 C-os komfortérzethez viszonyítva 15-25 C al kevesebb lesz a tőmérséklet, tehát HIDEG telünk lesz. Fagyni is fog, és hó is fog esni a December-Február periódusban, Magyarországon. A szél is fog fújni, de szélcsend is lesz. Sütni is fog a nap, de sok felhős nap is lesz. Kevés csapadék lesz a nyárhoz viszonyítva Zivatar nem várható.


A fenti kijelentések statisztikai módszeren alapulnak, és 90% os pontosságúak. (zivatar-> 200-2010 karácsony)


Ennél pontosabban nem lehet előrejelezni. Az időjárásmodellek 2 nap után "szétcsúsznak", azaz a beválási esély drasztikusan lecsökken, de ez helyzetfüggő, van, hogy 6 nappal előre is nagy pontossággal meg lehet mondani, hogy milyen idő lesz.

2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hideg és nem sok hó lesz.
2011. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!