Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen oldal van ahol tudok...

Milyen oldal van ahol tudok fizikát tanulni és érdekes ppt kiselőadásokat tudok letölteni?

Figyelt kérdés
Az se baj ha csillagászatos
2011. okt. 28. 16:37
 1/5 anonim válasza:

tudok egyet, szerintem tetszeni fog. :)

[link]

2011. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen pont ilyesmit kerestem.Nyomtam egy felfele mutató kezet is. :)
2011. okt. 28. 19:28
 3/5 anonim válasza:

örülök neki ha elnyerte tetszésed az oldal. Engem is felettébb érdekelnek ezek a fajta témák, úgyhogy keresek majd még.

(Stephen Hawkings és Michio Kaku féle videókat is szoktam leszedni, torrentről, meg a Kíváncsiság című műsort. Discovery-n szokott menni kedd este 10 kor. )

Ha kell Michio Kaku: Hipertér című könyve, pdf-es változatban, szívesen elküldöm!

2011. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen szoktam nézni a discovery sciencen mindig tudományos sorozatokat meg olvasom Stephen Hawking:Az idő rövid története című könyvet meg Einstein könyveit.14 éves vagyok és fizikus szeretnék lenni vagy csillagász de inkább fizikus.
2011. okt. 30. 10:55
 5/5 fejebenc válasza:
Szia! Érdeklődnék mi lett veled és a fizikával?Fizikusnak tanulsz?
2017. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!