Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kb. hány millió (milliárd) év...

Kb. hány millió (milliárd) év múlva válik a Plútó fekete lyukká?

Figyelt kérdés
láttam nat geo-n 1 műsort amibe mondták h a csillagok fekete lyukká változnak ha egy nagyon kicsi helyre be lennének gyömöszölve valahogyan. a Plútó akkor mikor változhat fekete lyukká? O.o

2011. nov. 13. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb soha. Az nem csillag.
2011. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kb soha, hanem soha :D
2011. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Az honnan jött neked, hogy a Plútó? ennyi erővel miért nem egy teáscsésze, vagy a sz*r a fűben?

Szerintem brutális mód gondolkozz el az életeden!

2011. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"láttam nat geo-n 1 műsort amibe mondták h a csillagok fekete lyukká változnak"


A Plutó az hol csillag?

2011. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
öhh én eddig úgy tudtam h az nem bolygó O.o hanem csillag megnéztem wikin nem is tudtam h az törpebolygó O.o nahh m1 akkor a Nap? :D azt ne mondjátok h az nem csillag... xd
2011. nov. 13. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Magától soha. A napunk sem, mert még az is túl kicsi hozzá.

Ha valahogy sikerülne összenyomnod nagyon picire, csak akkor változna át. De ahhoz igyekezned kell, mert ha napunk most kialudna és összeesne - még abból sem lenne a saját súlyától fekete lyuk.

2011. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a 3. hozzászólóra! (tegnapelőtt 16:48)

:-D

2011. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utána kijavítottam -.-"
2011. nov. 15. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
A napunknál kb. 10-szer nagyobb csillagok változnak csak át fekete lyukká. Előtte az is kell, hogy látványos szupernova legyen belőlük, és ez robban fel. A Nap nem robban, csak felfúvódik majd kb. akkorára, mint a földpálya.
2011. nov. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!