Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az Ytong tégla valóban rádióak...

Az Ytong tégla valóban rádióaktív és szilikózist okoz?

Figyelt kérdés

Találkoztam azzal az elnevezéssel is, hogy "kohósalak" tégla.

Ha lehet akkor olyanok válaszoljanak, akik értenek a témához, a rosszindulatú megjegyzések nem érdekelnek.


2012. jan. 3. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Más az Ytong tégla és más a kohósalak tégla!

Ezen a fórumon pont ez a téma, olvass bele:

[link]

2012. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem, csak ezen a fórumon laikusok fejtik ki a magánvéleményüket, engem pedig szakvélemény érdekelne.
2012. jan. 3. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

1. radio,nem rádió

2. igen,a kohósalak radioaktív,mint egyébként az építőanyagok jelentős része,sajna egészségre gyakorolt hatásairól nem tudok linkelni,de nagy kockázatot biztosan nem jelent(majd 2-3 év múlva választ kapsz valsz a kérdésre)

2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy építészmérnök mondta, hogy számos előnye mellett csak azt felejtik el közölni, hogy radioaktív.. Szóval valószínűleg tartom, hogy az. :)
2012. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csak azt felejtik el közölni, hogy radioaktív.."....azazért jó hír mert Akkor a PORFIX is az, ami most terjed.......Lehet , hogy ezért van mindig új neve?!
2022. okt. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!