Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek, reál beállítottsá...

Szerintetek, reál beállítottsággal egy lánynak milyen munkák jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
12/L hetedikes vagyok, biosz, kémia, fizika, matek mind ötös, és elég jó tanáraink vannak, szóval ez az a jobbik fajta ötös. mit csináljak ha nagy leszek?
2012. jan. 30. 19:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a kémia és a biosz különösen érdekel
2012. jan. 30. 19:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi, vagy vegyész szakmáról mi a véleményed? Várd meg a következő évi anatómiát biológiából. Nekem az nagyon tetszett :D
2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a vegyészek mit csinálnak? a nagymamám és a nagypapámnak is ez volt az állása, de sosem tudtam hogy konkrétan mit csináltak. ( a Michelin gumigyárban dolgoztak) a másik nagymamám meg ápolónő volt, ő tudom mit csinált, de ő csak olyan párnátcserélő személyzet volt :/
2012. jan. 30. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszerész is nagyon jó, kémia-biosz kell hozzá. Egyrészt jól keresnek, másrészt a diplomával automatikusan Dr. címet kapnak!
2012. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol vagy te még attól, hogy ezen agyalj. Menj el egy erős gimibe, azzal nem veszíthetsz. Ezen ráérsz majd 17 évesen gondolkodni.
2012. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Orvos, ha valóban érdekelne a szak. Középiskolában is majd ezekből a tárgyakból legyél profi, a többi nem érdekes.
2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szeretek előre gondolkodni, és a barátnőim már mind tudják mik akarnak lenni, én meg csak hápogok! de a vegyészek mit csinálnak?
2012. jan. 31. 20:52
 8/11 tamas1985 ***** válasza:
A vegyészmérnök ugyanúgy mint az összes többi mérnök szakma olyan szinten szerteágazó, hogy erre a kérdésre nincs általános válasz. Van aki egész nap számítógépes szimulációs programmal szórakozik, van aki bent dolgozik az üzemben, van aki kocsiban ül egész nap és értékesít valami ehhez kapcsolódó terméket, van aki új technológia kifejlesztésén dolgozik stb... Én mindjárt végzek az egyetemmel és most sem tudom pontosan mi mindennel foglalkozik egy gépész mert általánosságban nem lehet megmondani. A barátnőid is még 15x meg fogják változtatni a véleményüket. Menj egy jó erős reálos gimibe aztán majd meglátod
2012. febr. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen érdeklődéssel lehetsz orvos, gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, biológus, kémikus, matematikus, fizikus (ha esetleg valamelyik annyira nagyon jól menne és specifikusan csak azzal foglalkoznál).

De lehetsz egyébként bármilyen mérnök, ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy a kémiához és biológiához köze legyen.

De ne aggódj, addig majd kialakul még. :)

2012. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátnőid addigra 100x változtatják majd meg a véleményüket. Nagyon messze vagytok még attól, hogy karriert építsetek.
2012. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!