Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nem találkoztunk idegen...

Orlando Dos Santos kérdése:

Nem találkoztunk idegen civilizációkkal bizonyítottan. Pólusváltás bizonyítottan van. Nem lehetséges, hogy kb. tíz vagy húszezer évente (bolygógól függően) kihal Rövid az élete bármely civilizációnak? .

Figyelt kérdés
világegyetem, emberiség, pólusváltás

2012. júl. 10. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ezt nagyon nem értem. Mi köze van a pólusváltásoknak az idegen civilizációkhoz?
2012. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehetséges.


10-20 ezer éve már vidáman kóboroltak az emberek a bolygón, és köszönik szépen, a mai napig megvannak (legalábbis, állítólag - időnként az utcán járva nem vagyok biztos benne.)


Lehetséges, hogy a civilizációk nem hosszú életűek, de nagy eséllyel ennek sokkal inkább a kontrolállatlan értelemnek van szerepe, semmint a külső behatásoknak. De mivel semmilyen információnk nincs ezen a téren, így nehéz véleményt mondani, ami nem egyenlő a hasraütés szinttel.


De az az egy biztos, hogy az emberiség képes túlélni egy pólusváltást. Mint ahogy az élőlények is, hiszen számtalan megtörtént már, mióta élet van ezen a bolygón - és még mindig van :)

2012. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lásd Sumerek!

Zecharia Sitchin 12. bolygó, tudom ajánlani...

Ha érdekel, elküldhetem emailben.

Nem túl sok választ ad a kérdésedre, de azt hiszem érdekes dolgok találhatók eme könyvben.

2013. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!