Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek egy átlagos ember...

Szerintetek egy átlagos ember ember belehalna ha hirtelen megjelenne a testén az összes elszenvedett sérülés? (seb, horzsolások stb)

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan ember akinek soha nem volt halálos sebe és mondjuk középkorú.
2012. aug. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én biztos, mert volt már pár ilyen középfokú sérülésem :D
2012. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem tudom mitől tudományos.

Szerintem igen. Kimondottan súlyos sérülésem nem volt, de ha egyszerre jelenne meg az összes, nem sok bőröm lenne.

2012. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltehetően igen, az ember élete során elég sok kisebb sérülést összeszed, hogy ha mindegyik egyszerre jelentkezne, nem sok bőre maradna - vagy a "kis sebek" "egymásra vetülnének", ezzel "nagyobb sebeket" hozva létre. Mert pl. én előszeretettel verem be a térdemet mindenhová. Három durvább véraláfutás egymáson már simán lehet olyan súlyos, hogy felszakítja a bőrt. Mivel én átlagosan heti háromszor verem be a térdemet valahová, ez igen durva hatással lenne összesítve... szerintem térdből amputálna is. Utána meg jöhet az elvérzés.
2012. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenen már én is gondolkodtam, ez érdekes. Én biztos belehalnék, mert elvéreznék.
2012. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát... nekem már rengeteg foghúzásom meg fogtömésem volt.. :D a pattanásokról nem is beszélve (ha az is sebnek számít) és hát a lábamból meg a kezemből nem sok maradna. de amúgy olyan komolyabb sérülésem még nem volt. hogy belehalnék-e, azt nem tudom, de hogy a fájdalmat nem nagyon tudnám elviselni, az biztos :D
2012. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, simán belehalhatna, legalábbis ha nem kapna azonnal ellátást.
2012. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, ha a rovarcsípéseket is belevesszük. Rengeteg csípést szétvakar az ember, ha ezek mind megjelennének, alig maradna ép bőrfelület.
2012. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!