Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy nagy ütéskor mekkora...

Egy nagy ütéskor mekkora erőhatás érheti a saját testünket?

Figyelt kérdés

Ugye a karlendítés miatt nagyon hirtelen változtat helyet a felsőtest, és a fej is rándul egyet általában.

Azért kérdezem, mert ma éppen edzettem (szobabringa, súlyzó) és ütöttem egyet a levegőbe csak úgy,és olyan érzés volt, mintha leszakadt volna a tüdőm. Egy két percig rosszul is éreztem magam. Nyilván egy profi sportoló sokkal nagyobb erőt tud kifejteni mint én, nekik nem fáj? :D



2012. aug. 29. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Hát azt potnosan nem lehet meghatározni, hogy ha megütsz valakit akkor rád mekkora erő hat, mert ez függ a lendülettől,tömegtől,sebességtől és a távolságtól. A profiknak nem fáj, mert ők tudják, hogy hogyan ütni és rúgni. Valamint a profiknak sokkal magasabb a fájdalom küszöbük és kisebb a fájdalom érzetük. Remélem kielégítő választ adtam. ;)
2012. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bryan álnév válasza:

ráadásul rosszul is csináltad azt az ütést nem fujtad ki a levegöt valoszinüleg ezért fájt és érezted roszul magad és a fejed sem rándulhat a fej a célponton marad ütéskor (amugy különben fályhat és szédülés is lehet elejinte de ha lehet senkit ne üsél meg mert egy ütésel ölni is lehet akármijen test alkatu is vagy:

)

2012. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!