Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lesz december 21. -én világvége?

Lesz december 21. -én világvége?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam, hogy egy napra elsötétedik minden, de nem tudom. Én kicsit félek, akarok még élni, tavasszal kapom meg az első lovam ne máár :D XDD..

szerintetek mi lesz??


2012. okt. 29. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne nagyon éld bele magad a lóba. Tudományos tény, hogy a világnak vége lesz december 21-én.
2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:

Az a kérdés, hogy addigra összegyűlik-e 10000 darab a „lesz december 21-én világvége” kérdésből. Úgy tűnik igen.


Ha érdekel a téma, akkor válogass:

[link]

2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mármint melyik dec21.-én ?! 2134-ben ? te kis gagyi....vagy Te vagy ,Cicciolina ?! Megint lovacskás filemd lesz ?!
2012. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérem,ez maradjon ezotéria kategóriában!!!!

2.!

Gondoljunk bele,mi lesz decemberben,mármint kérdések terén...:)


A gyk fogja elindítani a világ végét,sok lesz az ilyen kérdés,túl lesz terhelve a szerver az erre adott jó válaszokkal (nem lesz vazzeg......-.-" etc.)

Ettől majd felrobban,ami láncreakciót indít el...felrobban tőle a szervert tartalmazó terem,ami gyújtóbombaként belobbantja a gázvezetékrendszert,ami megsemmisíti az adott várost,titkos kémiai anyagok kerülnek a levegőbe,felmelegszik a levegő,elolvadnak a gleccserek,megnő a tengerszint,elönt mindent a víz (Így aki Hollandiába menekül,az egy egysejtű-.-"),és persze a kínaiak (!) építenek egy működő (!) bárkát,amin elég korrekt az emberek elhelyezésének a módja:Fizetsz vagy nem...

Remélem minden ilyen kérdezőt lezsibbasztottam-hozzáteszem magamat is...-,és hát ennyire reális a maják tippje....

2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak aztan vigyazz azzal a lou -val, nehogy meg kelljen veccözni.
2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki utánaolvasna egy kicsit a maják mitológiájának és a naptáruk működésének megértené, hogy marhaság. Egyszerűen az ő időszámításuk periodikus és a tzolkin és haab éra körfolyamatából tevődik össze. Nem lesz vége se az időnek csak az időszámítás aktuális ciklusának. A legnagyobb majakutató David Stuart aki 18 évesen zsenidíjat kapott, marhaságnak tartja az egészet. Egyszerűen az ő dátumrendszerük szerint 13 baktun 0 katun 0 tun 0 vinal 1 kin 0 iztun lesz a dátum.
2012. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már hogy a viharbane lenne! Csak egy páran túlélik.....;P
2012. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!