Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi ez a 2013-as újabb világvég...

Mi ez a 2013-as újabb világvége szöveg napkitöréssel?

Figyelt kérdés
Egyetlen dolog zavar. Oké hogy valamelyik marha kitalálja ezeket de ezek komolyan be vannak így táblázva a megfélelmlítők naptárjában? Hiszek az amit pár napja láttam a neten, hogy újabb világvége dátum 2013 abban azt mondják be hogy 3 év múlva. Ergo az 2010-es. Már akkor tudták ezt és még is a maya naptárra hivatkoztak? Segítsen valaki megérteni mire jó ez az egész, ha a föld nagy részét beszivatják ezzel abból mégis kinek van haszna? lehetne rá írni hogy ilyenek az emberek de nem, biztos van, különben nem csinálnák sokadjára

2013. febr. 14. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az egész világvés sztorik h.lyeségek, viszont a 2012 címü film sikeressége miatt elég nagy hasznuk volt.
2013. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért bukkannak fel minden évben ilyen hülyeségek, mert erre óriási igény van. Ha nem így lenne, akkor nem terjednének el.


Nagyon sok ember imád hinni mindenféle hülyeségben, imád erről beszélni, fontoskodni, jól értesültnek tűnni. Ezt az egyszerű hiúságot lovagolják meg az ilyen rémhírterjesztők.

2013. febr. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez a természetes szelektáció miatt szükséges. Minél többen költöznek bunkerekbe - majd halnak ott éhen - annál több hely jut nekünk.
2013. febr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

A bunkerről jut eszembe a hasadás című film, nem volt semmi de én végig néztem, amúgy mit tudsz csinálni, semmit! én is otthon voltam az előző világvégekor és semmi nem változott.

1X tuti vége lesz a biblia szerint is de az más kicsit.

2013. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg vevő van a hülyeségre, mindig lesznek eladók is. Elég jó üzlet, továbbá hízelgő a szerzőre, hogy ennyien csámcsognak kitalációján. Ez további fantazmagóriák kiötlésére sarkallja őket.
2013. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A világunk bármikor véget érhet!Nem kellenek ehhez dátumok!

Szerintem ez a nagy helyzet.:)

Volt már néhány kihalási esemény a Földön,és biztos lesz is még.Persze az nem normális aki ezzel fekszik és ezzel kél!:D

2013. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

F I G Y E L E M ! ! ! Szupertitkos információ következik!


Megállapodtam az amcsi kormánnyal, hogy ha kitalálok valamilyen trendi világvégét, akkor egymillió interneten való említésen túl, minden említés után egy centet kapok tőlük. Jelenleg az ISS-től nem messze keringő saját űrállomásomon ülök, és figyelem a Hold mögött épülő Halálcsillagom készülését. Nem lesz túl nagy, mindössze alig 850 km a végleges átmérője. Ennek több oka is van, egyrészt ha nagyobb lenne, kilógna a Hold mögül, és észrevehetnék az amatőr csillagászok, másrészt ha több anyag kéne bele, az már észrevehető lenne a Föld gravitációs vonzásának csökkenésében. Sok egyéb oka is van a méretnek, de ez a két legfontosabb.

A lényeg az, hogy toljátok ezt a napkitöréses balhét is ezerrel, mint a majás marhasogámat, mert kell a lóvé a Halálcsillagomra épülő saját mesterséges tengerpartomhoz is :) Nemsokára (ha majd ez is lecseng), jön a következő műbalhé, szóval ne legyetek restek minél többet foglalkozni vele!! :D

2013. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen cikkek íróiról két dolog jut eszembe.

-Egyrészt az ilyen oldalak többségén vannak reklámok is, és mivel az emberek imádják az ilyen halandzsát, kattintgatnak rendesen. De más módon is lehet nyereséget kivenni egy ilyen hírből.

-A másik, hogy minden ember szeretne valahogy befolyással lenni a többiekre. Ez is egyfajta hatalmat, legalábbis olyan érzést kelt. Ha valakinek sikerült elhitetnie egy sztorit másokkal, pláne ha kisebb pánikot is okoz vele, az neki felér egy kielégüléssel, mert sikerült befolyásolnia a tömegeket. Sokan ezt úgy élik meg, hogy sikerült érvényesülniük sok ember előtt, vagy sikerült felülkerekedniük, messiásként vagy tanítóként feltűnni.

:)

2013. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Doruss ***** válasza:

Egyébként a negatív reklám is reklám. Hogyha agyba-főbe pocskondiázzuk a kitalálóját, még ha nem is tudjuk ki az, akkor is beszélünk róla, illetve a világvégéjéről.

Erről az jut eszembe, hogy az Artemisz-templomot (az egyik ókori világcsoda) egy ember azért gyújtotta föl, hogy örökre emlékezzenek a nevére.

2013. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindig is lesznek ilyen emberek, akik ilyeneket kitalálnak, s mindig is lesznek olyanok, akik elhiszik ezeket a kitalációkat.

Eleinte én is elhittem ezeket a dolgokat, 2012-ben nagyon féltem. Na de mindenki kinevetett, s hülyének néztek. Nem csodálom:-)

2013. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!