Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Biztos hogy a telihod miatt...

Biztos hogy a telihod miatt nemtudok aludni? Mivel már megfigyeltem magamon ilyenkor nyugtalanul alszom . Most 2 től ébren vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én már legalább 30 éve nem alszom jól teliholdkor.
2009. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel teliholdkor az ár-apály-mozgás miatt (ami ilyne kor sokkal erösebb, mint máskor) erös infrahangok keletkeznek, és ezek a vegetativ idegrenszerre erösen hatnak, ezért az érzékenyebb embereknek több problémát is okoznak: pl. alvászavar, idegesség.
2009. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a farkas-ember jelenség :) bárcsak én se tudnék aludni teliholdkor :P , de sajnos ugyanugy alszom mint bármikor máskor :)
2009. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is mindig ezt tapasztalom teliholdkor! Nem tudom miért van...A végén még tényleg átváltozunk? Lehet mi vagyunk a kiválasztottak...:)
2009. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Nemár :D én is kiválasztott akarok lenni:))
2009. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
én csak sima farkas ember akarok lenni :D nem b*zis :D
2009. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én tudok aludni, de csak több részletben. Ez azt jelenti, hogy többször feébredek és nagyon furcsa dolgokot álmodk, amikre reggel mindig emlékszem. Én sem szeretem ezeket az éjszakákat. Ezen kívül igen feszült és ideges vagyok, szervezetem visszatartja a vizet. Mindig megkönnyebülök, mikor elkezd fogyni a hold. (Holnap!)
2009. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, alig tudok elaludni, és ha épp teliholdkor megyek el valahová, pl kocsmába, stb, akkor sokkal tovább bírom az éjszakázást, nem leszek fáradt :)

Jha és ezt adjátok össze: még az ezüstre is allergiás vagyok :D

22/L

2009. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor te egy vámpir + varkasember lány vagy egyszerre :D
2009. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK NAGYON KÖSZÖNÖM A MEGNYUGTATÓ VÁLASZOKAT.MÉG NEM KEZDTEM EL AZ ALTATÓK SZEDÉSÉT .REMÉLEM SOHASEM LESSZ RÁ SZÜKSÉG.
2009. nov. 2. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!