Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Youtube-n érdekes egyetemi...

Youtube-n érdekes egyetemi előadások?

Figyelt kérdés
Olyan videókat keresnék,akármilyen témakörben amiben olyan érdekes előadásokat adnak elő, hogy megjön az embernek a kedve ahhoz amiről szó volt, és utána néz.

2013. szept. 8. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez és még másik három ugyan kedvcsináló a könyvhöz, de mind a négyen egyetemi tanárok : http://www.youtube.com/watch?v=dOr8e26_uuQ
2013. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a Coursera nevű oldal, ott ingyenes a regisztráció és nagyon sok előadást szabadon (előismeret nélkül) is fel lehet venni, meg lehet érteni. Bár ez "dolgozatos", vagyis meg kell írni a tesztet a végén, de ha van hozzá kedved, szerintem ezt megnézheted. (Ezek tényleges egyetemi előadások, gyakran ugyanaz, amit a prof a hallgatóknak is lead.) Alapvetően angol, ezt vedd figyelembe.
2013. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kaligula3741 válasza:
Keress ra googlin videotorium (azt hiszem videotorium.hu a honlap). Magyar egyetemi eloadasokat tartalmaz minden temakorben. Nekem. Tetszik. Mja meg ott van a mindenttudas egyeteme (google) rakeresel. Honlapjan megnezheto. Az egesz evad. Nem youtube egyik se. De szerintem ezek sokkal jobbak. Youtubon eleg nehezen kapsz minosegi videokat. Mna hello
2013. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Üveges professzor!Nagyon jó! Minden korosztálynak megfelelő. (ha pl.tudományosabbat sueretnél. Próbáld ki. Tényleg megéri! nekem a személyes kedvencem a kivinek a DNS-e. De tényleg nagyon jó
2014. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!