Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy jobb tanulni az elektroni...

Hogy jobb tanulni az elektronikát?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan érdemesebb tanulni az elektronikát? Ha elkezdek építgetni és ha valami nem megy utánanézek könyvekbe, neten vagy leülök könyvet olvasni/tanulni és majd utána az építés? Én az elsőnél maradnék. Szerintetek?

2013. dec. 27. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás? Ha építgetni kezdesz valamit nem árt, ha kicsit belenézel az elméletbe.

Gyakorlat nélkül az elmélet túl száraz.

Elmélet nélkül, viszont könnyen leégetheted a legdrágább/ legnehezebben beszerzett alkatrészt.

2013. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gebasz1 ***** válasza:
Keres egy problémát amit nagyon meg akarsz oldani,/én simson gyújtáselektronikát készítettem először ,sokadjára összejött/.Elsőnek kapcsolási rajzok kerestem majd az összes bennlévő alkatrésznek utána néztem eztán kezdtem építgetni.
2013. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!