Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki találta ki ezt a "chemtrail...

Ki találta ki ezt a "chemtrail" nevű néphülyítést és mi a célja ezzel?

Figyelt kérdés
Már lassan minden agyhalott erről hadovál, csak mert hétköznapi kondenzcsíkok vannak az égen…tudja valaki, honnan, kitől ered?

2014. jún. 25. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A rémhírek kitalálója soha nem ismert. Valaki szereti hülyíteni az embereket és vannak, akik vevők rá. Nem ez az egyetlen ilyen ostobaság.
2014. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ahoz hasonlók akik kitalálták,hogy az izraeliek el akarják foglani Magyarországot,a magyar nyelv a legősibb és tőlünk származik a mai emberiség,minden nagyobb találmány hozzánk fűződik.
2014. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
A Szkeptikus Fórumon volt róla szó, hogy mely újságírók kapták fel komolyabban a témát külföldön azt hiszem a '90-es évek közepén, de alapjában véve egy ismeretlen eredetű urban legendről van szó.
2014. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem többnyire automatikusan rálegyintünk az ilyen "rémhírösszeesküvéselmélethülyeség" dolgokra, igazándiból nem vesszük a fáradtságot, hogy ténylegesen tájékozódjunk valamennyire a témában és csak utána alkossuk meg a véleményünket. Személy szerint sok éven át lesajnáltam azokat akik olyanokat mondtak, hogy a WTC tornyokat nem is terroristák intézték el, aztán egyszer valamiért ipari robbantásos videókat keresgéltem a youtube-on, és véletlenül a WTC tornyok leomlását elemzők is voltak köztük. Azóta nem gúnyolódok olyan összesküvés elméleteken amikről nem is tudok semmit valójában.
2014. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, hogy ki találta ki, de anyjába szakadhatott volna a feje, mikor születik...
2014. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
#4, na pont ezért terjednek az összeesküvés-elméletek, mert valaki megnéz egy videót YouTube-on, és kapásból benyalja az egészet, mert fingja nincs a témáról, emiatt elhisz minden áltudományos maszlagot. A WTC-ről szóló elmélet is kamu, és a chemtrail is.
2014. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Wadmalac ***** válasza:
73%

A világűrben is hasonló a helyzet, tudjuk, hogy van sötét anyag, tudjuk még a tömegét is, de nem tudunk konkrétan rámutatni: na, ő az.

Ez a földi sötét anyag viszont sokkal veszélyesebb. :)

2014. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

#6

A "youtube-on egy videót" ezt úgy írod, mintha mondjuk azt írtam volna, hogy megnéztem egy legyet a falon. Azokban a videókban nyilatkoznak a WTC dolgozói, karbantartói, biztonsági emberei, a tűzoltók, ipari robbantó szakember elemzi a videókat és képeket, a WTC tervezői team-jének egy tagját is sikerült megszólaltatniuk, hogy a WTC7-et egy fuvallat sem érte és mégis szabadesésben omlott le, sorra veszik azokat a tornyokat amiknek több napig tartó lángolás után állt a fémváza.... Kissé arrogáns dolog benyögni, hogy megnézett egy videót, talán ha láttad volna őket, belekérdeznék, de így még vita partner sem lehetsz.

Egyszóval épp a te válaszod is olyan ebben a topikban, ami tökéletes példája annak, mennyire igaz az amit arról írtam, hogyan működik a tájékozatlanok, ám mindent tudni vélők véleményalkotása. Nem értem ilyenkor miért esik nehezünkre azt mondani, hát ez számomra hihetetlen, de igazából semmit nem TUDOK a témáról.

2014. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Miért feltételezitek mindig, hogy ha valaki nem nyalja be az ostoba összeesküvés-elméleteteket, akkor semmit nem tud a témáról? Na és akkor mi van ha valaki a WTC-ben dolgozott, attól máris robbanásszakértő lett vagy mi? Komolyan gondolod hogy 15 perc hírnévért nem nyögne be bármilyen sújtó ostobaságot?


Itt megtalálható minden konteó a WTC-vel kapcsolatban és a pontos magyarázatuk is: [link]

2014. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm, csak egy újabb igazolása vagy annak amit már kifejtettem. Nem tudunk vitázni, hidd el, a válaszodból is egyértelmű, hogy nincs infód. Engem érdekel a pirotechnika és a világon ipari robbantásokat végző tucatnyi vállalkozások emberei nekem hiteles szakértők, szégyellem is, nyilván pedig az amerikai média műsorvezetői hitelesebbek (neked). Én is tudnék 100 linket beszúrni, na most akkor ki tud jobban linkelni? Azt hiszel amit akarsz én nem győzködök senkit, csakis egy példának hoztam fel a WTC-t, engem ez változtatott meg olyanból mint te, ilyenné mint most vagyok. Óvatosabban nézek le, nevetek ki, gúnyolok ki, sajnálok le másokat, ennyi. A chemtrail dologról például nem tudok semmit, hülyeségnek tűnik nekem is, csak én nem okoskodok a nagy semmit nem tudásomra, mint ti. Sőt azt veszem észre egyesek a fajtádból egyenesen élvezik azok alázását, akik mást gondolnak/tudnak mint ők és ilyenkor érzik, huhh én milyen intelligens és felsőbbrendű vagyok már egy ilyen chemtrailes idiótához képest, és rögtön jobban érzik szerencsétlenek magukat ennyitől. Pedig ez csak egy nyomorult önfényezése, kifejezett pitiánerségre vall, bocsi.
2014. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!