Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol lehet neten találni...

Hol lehet neten találni valahol olyat, hogy rajz van róla és leírás magyarul? Lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem,hogy amikor június 21-én a legrövidebb az éjszaka és dec.21-én leghosszabb akkor hol a föld,hol a nap és jún 21-től dec 21 ig hol halad el a föld a nap körűl. Ilyet hol lehet neten találni,rajzot?,Mert sehol nem találom.

2014. aug. 10. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"föld pályája" keresésre jött ki:

[link]

(Hold nincs rajta)

2014. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy ezt belinkelted,és azt nem tudod,hogy most augusztus közepén hol jár a föld? Ugyanis most már megyünk lefelé a nappalokkal már most hosszabbak az éjszakák sokkal hosszabbak mint június végén. Magas ez még nekem.
2014. aug. 10. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég a távolság adat, akkor ajánlom a Wolfram|Alpha-t:

[link]


Írd be ezt:

"earth distance from sun on 2014-08-01"


Kiadja a Föld-Nap távolságot a megadott dátumon.


(Ezt is találtam még: www.theplanetstoday.com - Ez szépen megmutaja a bolygók helyzetét, csak nem ovál pályán, és nem ír távolságot, de érdekes lehet.:))

2014. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. aug. 10. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!