Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek az idei nyár...

Szerintetek az idei nyár alapján milyen telünk lesz?

Figyelt kérdés

Idén nyáron alig kellett használnunk a ventilátorokat mert annyira hűvös volt, meg az ablakok is sokszor csukva voltak most meg már vagy 3-4 hete csukva vannak és csak szellőztetni vannak nyitva mert olyan hűvös lett...


Szerintetek az idei nyári időjárás alapján melegebb lucskos telünk lesz van annál hidegebb és több hóval?



2014. szept. 6. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont olyan, mint az elmúlt 10 évben.
2014. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem lehet megjósolni a nyári időjárás alapján, hogy mi várható télen...


Egyébként meg a "hűvös" is szubjektív: az én szobám egyik ablaka szinte egész nyáron nyitva volt, és még éjszakára sem húztam le teljesen a redőnyt.

És most is nyitva van, sarkig. :D

2014. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, most júni 1-től 0,2 fokkal melegebb volt az időjárás, mint az átlag.

Az előző félév is sokkal melegebb volt.


[link]

2014. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én lent lakom szeged mellett és minden nyáron televolt pakolva minden szoba jégtömbel mert négy venti sem bírt egy szobával... most meg jó ha össze-vissza 1-2 hét-nyit voltak bent a jegek összesen, most meg már a virágokat is be kellett pakolni mert az éjszakai idő nem tetszett nekik, bár a sok eső sem valamint nyáron én vagyok a legroszabbul a melegben, télen meg a hidegben és már vagy 2 hete nem volt nyitva az ablakom csak néhányszor mikor odasütött a nap délelőtt hogy kitudjak szellőztetni
2014. szept. 6. 19:11
 5/8 A kérdező kommentje:
a tavaly előtti nyár is nagyon meleg volt, a tavalyi meg mint ha picit melegebb lett volna, tavaly előtt sokkal több hó volt mint tavaly, és az idei nyár meg televolt esővel meg hűvös volt... és ezért kérdeztem hogy ezek alapján szerintetek milyen tél lesz?...
2014. szept. 6. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a 2. már megírta: nincs összefüggés a téli és a nyári időjárás között.
2014. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hideg lesz, sok hóval, különösen karácsony és újév között.
2014. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tendenciát lehet megfigyelni, és abból következtetni. Az pedig azt mutatja, hogy az időjárás hajlamosabb a szélsőségekre mint korábban. Ebből pedig bármi következhet a télre vonatkozóan. Lehet, hogy lesz egy igazi, békebeli 40 cm-es havunk december végére, és megmarad márciusig. Vagy nem.
2014. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!