Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Űrmeghajtók, fegyverek,...

Űrmeghajtók, fegyverek, pajzsok és az ŰR?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy egyszerű ember vagyok,aki elkezdet régebben érdekelni a(z) csillagászat,űrkutatás körülbelül 4-5 éve,de az utolsó 2-3 évben már tervezgetem több,mint 10 meghajtórendszer ismerek marsall nagyon szeretek foglalkozni olyannyira,hogy Teraformert is elkezdtem foglalkozni anyit kell tudni róla mármint a teraformeről,hogy a marsot lakhatóvá teszi.Majd ezek után a fegyverekről plazma ágyútorony lézer és persze az ionizált plazma se maradhat ki. Utolsó 1 évbe pedig megterveztem egy pajzsot és kezdtem egy youtube-ot ahol töltök fel majd videókat a tervemről.Nagyon érdekel a tudomány ennek az ága.Tudom még tudásomat bővíteni kell ezért kérem a ti segítségeteket,felvehetjük a kapcsolatot,aki megszeretne osztani valamit vagy csak beszélgetni. youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOsE0TKulUgahYtlbJnGaJw

2014. okt. 20. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maybe we should write in English, because your Hungarian is horrible. Do you speak English?
2014. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

I guess this is the same guy who want to build the plasma-propulsion.

But the other seems to speak hungarian. Just without sense. :D


Don't kill youth's agility. May he will really build a new spaceship. After 20 more years of school. :)

2014. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hi I am a simple man, who interested I start earlier (county) astronomy and space research about 4-5 years ago, but the last 2-3 years have been plotting more than 10 drive system know marshal really like to be addressed so that Teraformert also started to deal with Anyi need to know about the teraformeről mean that Mars habitable teszi.Majd these weapons after the laser plasma cannon tower and of course not to be left out of the ionized plasma. Last one year he designed a shield and started a YouTube where I upload videos and tervemről.Nagyon interested in the science of this ága.Tudom still need to expand my skills so I ask for your help, you can contact, who to love, or just something to share talk. youtube https: //www.youtube.com/channel/UCOsE0TKulUgahYtlbJnGaJw
2014. okt. 22. 15:33
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Hát igen, a gugli fordító sem maga a tökély. :D
2014. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!