Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hány négyzetetkilóméter a...

Hány négyzetetkilóméter a földfelszín területe?

Figyelt kérdés
Dolgozathoz kell, de sehol sem találom :D előre is köszi

2015. máj. 4. 16:22
 1/9 2xSü ***** válasza:
100%

Google: Föld


Első találat: [link]


Jobb oldali adatsorban – ha lusta vagy olvasni, akkor Ctrl+F: felszín – ott a szükséges adat.

2015. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg jó közelítéssel gömb alakú, sugara is ismert, függvénytáblában tuti benne is van, bár lehet a felszíne is akkor már...
2015. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2015. máj. 6. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a kérdésben az a gyönyörű, hogy csak annyit kellett volna begépelni a Google-ba, hogy "földfelszín területe", és máris kaptál volna olyan találatot, ahol ott szerepel az adat.


Íme a modern kor analfabétái.

2015. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rákerestem képzeld el de nem találtam, pls ha nem tudsz válaszolni akkor ne írj keress rá te és mond meg nem tenném ki a kérdést ha rá tudnék keresni ja és írtam...sehol sem találom..istenem .______.
2015. máj. 14. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek után pláne igaz:

"Íme a modern kor analfabétái."

2015. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az analfabéta kérdezőnek:


Mint írtam, a "földfelszín területe" keresőszavakat piciny ujjacskáiddal begépeled a Google-ba, és lőn, a 3. link ezt lesz:


"Számadás - Identitás - Blog.hu

identity.blog.hu/2011/12/18/a_szamadas

Translate this page

Dec 18, 2011 - Földfelszín területe, 510.072.000 km2. Szárazföld területe, 148.939.100 km2. Egy főre eső földterület, 0,0212 km2 = 2,12 ha. Európa lakossága ..."


Rá sem kell kattintanod, és ott az információ az orrod előtt.


Tehát megkérlek, hogy ne szemeteld tele ezt a fórumot ostoba és fölösleges kérdésekkel csak azért, mert egyszerre vagy buta és lusta. Csoda, hogy levegőt még tudsz egyedül venni.

2015. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy élek de kellet az i formáció és ha most beíro se adja ki de végül is arra van a GyK hogy egyik ember segítsen a másiknak ha valamit nem tud lefényképezzem nincs úgymond információ ha beírom, beírtam , kerestem nem találtam kiírtam a kérdést és ha már segítőkészek akartok lenni akkor leírjátok a választ gratulálok hozzá hogy te megtaláltad köszönöm szépen, csak tudod nem mindenki ül egész nap a gép előtt és nem ért hozzá tényleg rákerestem és véletlen sem azt adja ki, kiadta a földnem hogy hány százaléka víz és ennyi
2015. jún. 18. 18:52
 9/9 Hominida ***** válasza:

"nem mindenki ül egész nap a gép előtt és nem ért hozzá"


Látod, ezért kell gyakorolni. Ha már mindenhol kerested és nem találtad, akkor még nem kerested elég helyen. Egyébként a Google nekem is a harmadik találatként az idézett szöveget adja, második találatként viszont a Gyakori kérdések egy 2009-es válaszát ugyanerre a kérdésre. Persze ha te is egy zsebkendőnyi mobilon internetezel, akkor figyelmesebben szemügyre kell venned az eredményeket, mert ezek szerint nem vetted észre az eredményeket.

2015. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!